دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اسیب شناسی بازار یابی صنعتی در  SMEهای استان یزد با رویکردMADM فازی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • اسیب شناسی بازار یابی صنعتی در SMEهای استان یزد با رویکردMADM فازی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اسیب شناسی بازار یابی صنعتی در SMEهای استان یزد با رویکردMADM فازی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فرزانه مذهبی ،سید حبیب اله میر غفوری


  چکیده فارسی:

  در این پژوهش به اسیب شناسی و بازار یابی صنعتی در SMEهای استان یزدپرداخته شده است . جامعه اماری پژوهش حاضر بر روی شرکت های کوچک و متوسط استان یزد می باشند .با توجه به اینکه تعداد جامعه اماری پژوهش مشخص بوده و از طرفی محقق توانایی دسترسی به تمام افراد جامعه اماری را نداشته است .در این پژوهش از روش تصادفی ساده استفاده شده است که با توجه به جدول مورگان تعداد 220 شرکت به عنوان حجم نمونه انتخاب شده اند که محقق تعداد 250 پرسشنامه را توزیع کرده تا بتواند تعداد پرسش نامه مورد نیاز خود را بدست اورد . نرم افزار مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل داده ها در این پژوهش SPSSبوده است .در این پژوهش ازMADM فازی تکنیکTOPSIS فازی استفاده شده است . نتایج این پژوهش نشان داد که 5 شاخص سیاست های نادرست دولتی در بخش بازار یابی صنعتی عدم استفاده از فناوری های به روز بازار یابی مانند بازار یابی عصب پایه در بخش بازار یابی صنعتی ، عدم برخورداری بازار یابان این بخش نسبت به دانش تخصصی بازار یابی صنعتی عدم شناخت صحیح بازار SMEها برای بازار یابی این بخش و وجود مشکل و ضعف در سیستم های حمل کالاهای این بخش به ترتیب اولویت از اسیب ها و الزامات بازار یابی صنعتی درSME ها استان یزد شناخته شده است . نتایج این تحقیق برای تصمیم گیری درست و صحیح مدیران SMEها که در صنعت فعالیت دارند .مفید به فایده می باشد .
  کلمات کلیدی : اسیب شناسی ، بازار یابی صنعتی، SMEها


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 782 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer