دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی و تعیین تاثیر بکارگیری مدیریت دانایی در استفاده بهینه از منابع انسانی ( مطالعه موردی : شرکت های حوزه فن اوری اطلاعات شهر شیراز ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی و تعیین تاثیر بکارگیری مدیریت دانایی در استفاده بهینه از منابع انسانی ( مطالعه موردی : شرکت های حوزه فن اوری اطلاعات شهر شیراز ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • بررسی و تعیین تاثیر بکارگیری مدیریت دانایی در استفاده بهینه از منابع انسانی ( مطالعه موردی : شرکت های حوزه فن اوری اطلاعات شهر شیراز )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی و تعیین تاثیر بکارگیری مدیریت دانایی در استفاده بهینه از منابع انسانی ( مطالعه موردی : شرکت های حوزه فن اوری اطلاعات شهر شیراز )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسن مهرمنش ، محمد احمدی


  چکیده فارسی:

  در دنبای پیچیده و رقابتی امروز که تغییرات پرشتاب محیطی هر لحظه سازمانها را با تهدیدات روز افزونی مواجه ساخته است .مدیریان سازمان ها بایستی تمهیدات لازم برای مقابله با چنین تهدیداتی را پیش بینی و به اجرا در اورند . یکی از رویکردهای کاربردی که در این زمینه می تواند مورد استفاده قرار گیرد مدیریت دانایی است .زیرا از طریق این رویکرد می توان نسبت استفاده بهینه از منابع انسانی که مهم ترین و با اهمیت ترین منابع در اختبار مدیریان می باشد اقدام نمود . به همین منظور تهیه این مقاله بر اساس این موضوع مهم و حیاتی انجام شده تا با استفاده از نتایج ان بتئان به درستی و با دقت بیشتری به این نکته دست یافت که چنان چه عوامل و متغیرهای استقرار و بکارگیری مدیریت دانایی و شناسایی و اجرا شود در نهایت می توان به استفاده بهینه از منابع انسانی در سازمان اقدام نمود. انچه که دراین مقاله به عنوان متغیرهای مستقل تاثیر گذار بر اجرا مدیریت دانایی مورد تاکید قرار گرفته است عبارتند از فرهنگ ، ساختار و فناوری که طی ان عوامل مذکور در جامعه اماری مورد نظر که شرکت های حوزه فن اوری اطلاعات شهر شیراز می باشد مورد بررسی و با هدف تعیین تاثیر بکارگیری مدیریت دانایی در استفاده بهینه از منابع انسانی در ان صنعت تهیه گردیده است .
  کلمات کلیدی : داده ،اطلاعات ، دانش ،مدیریت دانایی ، صنعت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 381 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer