دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر بحران مالی و سیاست تقسیم سود بر مدیریت سود - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر بحران مالی و سیاست تقسیم سود بر مدیریت سود - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • بررسی تاثیر بحران مالی و سیاست تقسیم سود بر مدیریت سود

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر بحران مالی و سیاست تقسیم سود بر مدیریت سود


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  الهام عظیمی شهرابی ، علیرضا حیدرزاده هنزائی ، شادان وهاب زاده


  چکیده فارسی:

  هدف پژوهش حاضر بررسی تاثیر سیاست تقسیم و بحران مالی بر مدیریت سود می باشد که در قالب مدل ریاضی پژوهش صورت پذیرفته است . در این پژوهش تقسیم سود و بحران مالی به عنوان متغیر مستقل، مدیریت سود به عنوان متغیر وابسته و اندازه شرکت ، ارزش دفتری به ارزش بازار ، اهرم مالی و بازده دارایی به عنوان متغیرهای کنترلی می باشند . برای سنجش متغیر بحران مالی از سه معیار زیان خالص ، سرمایه در گردش خالص منفی و ترکیب هر دو حالت قبلی استفاده گردید .جامعه اماری پژوهش شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از ابتدای سال 1389 تا پایان سال 1394 می باشد که تعداد 162 شرکت به عنوان نمونه اماری پژوهش در نظر گرفته شدن . در این پژوهش برای ازمون فرضیه ها از تحلیل رگرسیون چند متغیره به روش داده های تلفیقی شده است نتایج پژوهش نشان می دهد بین مدیریت سود و تقسیم سود ارتباط مستقیم و معناداری و همچنین بین مدیریت سود و بحران مالی ارتباط معکوس و معناداری وجود دارد .
  کلمات کلیدی : مدیریت سود (Earnings management)، سیاست تقسیم سود (Dividend Policy Stock)، بحران مالی (Financial crisis)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 606 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer