دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل بحران مالی شرکت در ارتباط بین مدیریت سود و سیاست تقسیم سود - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل بحران مالی شرکت در ارتباط بین مدیریت سود و سیاست تقسیم سود - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • تحلیل بحران مالی شرکت در ارتباط بین مدیریت سود و سیاست تقسیم سود

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل بحران مالی شرکت در ارتباط بین مدیریت سود و سیاست تقسیم سود


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  الهام عظیمی شهرابی ، علیرضا حیدرزاده هنزائی ، شادان وهاب زاده


  چکیده فارسی:

  در این پژوهش هدف هدف تحلیل بحران مالی شرکت در ارتباط بین مدیریت سود و سیاست تقسیم سود است که توسط مدل ریاضی پژوهش صورت پذیرفته است .در پژوهش حاضر تقسیم سود بحران مالی و متغیر تعالی اثر تقسیم سود در ارتباط با بحران مالی به عنوان متغیر مستقل ، مدیریت سود به عنوان متغیر وابسته و اندازه شرکت ، ارزش دفتری و ارزش بازار ، اهرم مالی و هرم و بازده دارایی به عنوان متغیرهای کنترلی می باشند . برای سنجش متغیر بحران مالی از سه معیار زیان خالص ،سرمای در گردش خالص منفی و ترکیب هر دو حالت قبلی استفاده گردید . شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از ابتدای سال 1389 تا پایان سال 1394 مورد پژوهش قرار گرفته که تعداد 162 شرکت به عنوان نمونه اماری پژوهش در نظر گرفته شدند . در این پژوهش برای ازمون فرضیه ها از تحلیل رگرسیون چند متغیره به روش داده های تلفیقی استفاده شده است .نتایج پژوهش نشان داد که در خصوص اثر تعاملی بحران مالی در ارتباط بین مدیریت سود و تقسیم سود ، سرمایه در گردش خالص منفی تاثیر معناداری بر ارتباط بین تقسیم سود و مدیریت سود دارد و موجب تشدید تاثیر تقسیم سود بر مدیریت سود شرکت می گردد .در حالی که دو معیار دیگر بحران مالی ، زیان خالص و تلفیق زیان خالص و سرمایه در گردش منفی تاثیر معناداری بر این ارتباط ندارند . سایر یافته های پژوهش نشان داد بین مدیریت سود شرکت های درگیر بحران مالی و مدیریت سود شرکت های با تقسیم سود بالا با سایر شرکت ها تفاوت معناداری وجود ندارد .
  کلمات کلیدی : مدیریت تقسیم سود (Earnings management ) ، سیاست تقسیم سود( Dividend Stock )، بحران مالی (Financial crisis)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 820 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer