دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر مدیریت منابع انسانی استراتژیک بر عملکرد سازمانی با توجه به نقش میانجی کارافرینی ( مطالعه موردی : شرکت رامک شیراز ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • تاثیر مدیریت منابع انسانی استراتژیک بر عملکرد سازمانی با توجه به نقش میانجی کارافرینی ( مطالعه موردی : شرکت رامک شیراز )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر مدیریت منابع انسانی استراتژیک بر عملکرد سازمانی با توجه به نقش میانجی کارافرینی ( مطالعه موردی : شرکت رامک شیراز )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه رحیمی ، زهره ریاضی


  چکیده فارسی:

  سازمان ها با بهبود و ارتقای رویکرد کارافرینی بهتر می توانند در کارمندان خود اعتماد و انگیزه به وجود بیاورند و نقش بسیار مهمی را در حفظ بهره وری و سوداوری برای روبه رو شدن با چالش هایی از سهمیه محیط ازاد جهانی بازی می کند . رواج رویکرد کارافرینی به عنوان چارچوبی استاندارد موجب کارایی سرمایه فکری و عملکرد مالی در داخل سازمان خواهد شد که این سرمایه فکری همان نیروی انسانی با یکی از منابع اصلی سازمان همان منابع انسانی می باشد . پژوهش حاضر با هدف تاثیر مدیریت منابع انسانی استراتژیک بر عملکرد سازمان با توجه به نقش میانجی کارافرینی ( مطالعه موردی: شرکت رامک شیراز) انجام شده است .روش پژوهش توصیفی از نوع همبستگی است . جامعه اماری 200 نفر از کارکنان شرکت رامک شیراز می باشد .بنابراین نمونه ای باحجم 136 نفر بر اساس جدوا مورگان تعیین و پسش نامه ها بر اساس نمونه گیری تصادفی ساده به صورت هدفمند بین افراد جامعه توزیع شده است .در این پژوهش مدیریت منابع انسانی متغیر مستقل و کارافرینی متغیر میانجی و عملکرد سارمان متغیر وابسته می باشد . روایی پرسش نامه از نظر محتوای حاصل شده و پایایی پرسش نامه ها از طریق ضریب الفای کرونباخ تایید گردیده است . برای تجزیه و تحلیل داده از تحلیل عاملی و مدل سازی معادلات ساختاری و نرم افزار اسمارت پی ال اس استفاده گردیده است . نتایج پژوهش نشان داد بین مدیریت منابع انسانی و کارافرینی و بین مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی رابطه معنادار وجود دارد . کارافرینی و عملکرد سازمان رابطه معناداری دارد . تاثیر مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمان با توجه به نقش میانجی کارافرینی تاییدشد .
  کلمات کلیدی : عملکرد سازمانی ، مدیریت منابع انسانی ،کارافرینی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 489 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer