دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رفتار شهروند سازمانی بر مشتری مداری کارکنان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رفتار شهروند سازمانی بر مشتری مداری کارکنان - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی تاثیر رفتار شهروند سازمانی بر مشتری مداری کارکنان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر رفتار شهروند سازمانی بر مشتری مداری کارکنان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حمید رضا خلیلی


  چکیده فارسی:

  پس از شکل گیری نهضت روابط انسانی ، نقش افراد در سازمان ها مورد توجه روزافزونی قرار گرفت. به گونه ای که هم اکنون هیچ اندیشمندی در حوزه مدیریت ، منکر نقش برجسته نیروی انسانی در موفقیت سازمان نیست . در سازمان های خدماتی نیروی انسانی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است .چرا که در تماس مستقیم با مشتریان به منظور ارائه خدمات هستند از ان میان سازمان هایی گوی سبقت را از سایرین می ربایند که مشتری مدارتر بود و توانایی درک نیازها و خواسته های مشتریان را دارا باشند .در این راستا رفتار شهروندی سازمان نیز به عنوان شکل دهنده سرمایه اجتماعی سازمان ها از اهمیت خاصی برخوردار بوده و منجر به ارتقای عملکرد سازمانی می شود .چراکه افرادی که فراتر از انتظارات شغلی عمل می نمایند می توانند راه کارها و خدمات مناسب تری را برای مشتریان بیایند . تحقیق حاضر به بررسی نقش رفتار شهروندی سازمانی بر مشتری مداری کارکنان در 2سازمان خدمات رفاهی وگردشگری می پردازد . نمونه مورد استفاده به منظور جمع اوری داده ها شامل 241 نفر از کارکنان سطح عملیاتی سازمان های مذکور بوده و به منظور سنجش فرضیات تحقیق از ازمون های همبستگی اسپیرمن و رگرسیون استفاده شده است . نتایج تحقیق حاکی از تاثیر مثبت و معنادار رفتار شهروندی سازمانی و کلی ابعاد ان بر مشتری مداری کارکنان است .
  کلمات کلیدی : رفتار شهروندی سازمانی ، مشتری مداری ،سازمان های خدماتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 494 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer