دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت مالکیت فکری دستاوردهای علمی پژوهشگاه فضایی ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت مالکیت فکری دستاوردهای علمی پژوهشگاه فضایی ایران - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • مدیریت مالکیت فکری دستاوردهای علمی پژوهشگاه فضایی ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مدیریت مالکیت فکری دستاوردهای علمی پژوهشگاه فضایی ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه تصویری قمصری ، حامد صالحی ، اذر السادات جزایری


  چکیده فارسی:

  فرایند ثبت دانش کسب شده در پروژه ها با بهره گیری از مصادیق مالکیت فکری ( به ویژه ثبت اختراع) و حقوق ناشی از انها یکی از فرایندهای ضروری جهت پشتیبانی از انجام پژوهش ، توسعه فناوری و کسب درامد ناشی از ان در سازمان های دانش بنیان و پژوهش محور به شمار می رود در این مقاله به منظور اشنایی پژوهشگران با مقوله مالکیت فکری ، پس از تعریف حقوق مالکیت فکری ، تقسیم بندی های ارائه شده از حقوق مالکیت فکری بیان و مصادیق هر یک از تقسیمات تشریح می شود .با عنایت به ایمکه بی توجهی به ثبت نتایج دستاوردهای علمی و فنی پژوهشگران باعث می شود که زمان و هزینه های صرف شده دار اسیب جدی شوند .لذا در ادامه راهکاراهای پژوهشگاه فضایی ایران برای حفظ مالکیت فکری دستاوردهای علمی و فنی پژوهشگران تشریح شده است .این پژوهشگاه با تدوین دستورالعمل های مرتبط برگزاری دوره های اموزشی و نظارت بر انتشار دستاوردهای پژوهشی ، مالکیت فکری دستاوردهای پژوهشی را به شکل مناسبی مدیریت می کند .
  کلمات کلیدی : مدیریت مالکیت فکری ، حقوق مالکیت فکری ،پژوهشگاه فضایی ایران ، ثبت اختراع


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 243 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer