دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:عوامل موثر بر بهره وری نیروی کار در صنایع ایران طی سال های 1394 - 1373 - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بهره وری
 • عوامل موثر بر بهره وری نیروی کار در صنایع ایران طی سال های 1394 - 1373

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  عوامل موثر بر بهره وری نیروی کار در صنایع ایران طی سال های 1394 - 1373


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد مولایی


  چکیده فارسی:

  یکی از عوامل توسعه صنعتی و اقتصادی ، استفاده از بهینه از نیروی کار ماهر و به تعبیری دیگر سرمایه انسانی است و یکی از نشانه های استفاده بهینه از نیروی کار ، افزایش بهره وری ان می باشد .این شاخص بیانگر سهم نیروی انسانی در تولید بهینه کالاها و خدمات می باشد و هر چه مقدار ان بیشتر باشد نشانگر عملکرد بهتر نیروی کار در فرایند تولید است .عوامل مختلفی در افزایش بهره وری نیروی کار در واحدهای صنعتی موثر است که برخی از انها عبارتند از : سرمایه فیزیکی ، سرمایه انسانی ، سطح دستمزد واقعی ، انباشت تحقیق و توسعه(R&D) و شکاف تولید بالقوه و بالفعل در فرایند تولید . هدف از این تحقیق بررسی و تحلیل اثر متغیرهای فوق بر بهره وری نبروی کار در صنایع ایران طی سال های 1394 _1373 است . برای این منظور از اطلاعات اماری مرکز امار ایران برای گروهای صنعتی نه گانه(I.S.I.C.,REV 2) و از روش رگرسیونی داده های تابلویی (پانل دیتا ) استفاده شده است .نتایج تحقیق بیانگر ان است که بهره وری نیروی کار رابطه مستقیمی با سرمایه فیزیکی ، سرمایه انسانی ، دستمزد واقعی و انباشت تحقیق و توسعه و رابطه منفی با شکاف تولید بالقوه و بالفعل دارد . بنابراین ارتقا و بهیود متغیرهای فوق به ویژه سرمایه انسانی در افزایش تولید و بهره وری نیروی کار در صنایع ایران موثر می باشد.
  کلمات کلیدی : انباشت تحقیق و توسعه ، شکاف تولید ، صنایع ایران ، موجودی سرمایه ، نیروی کار ماهر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 914 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بهره-وری
موضوعات
footer