دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی و بررسی عوامل تاثیر گذار بر مدیریت زنجیره تامین در شرکت سایپا - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی و بررسی عوامل تاثیر گذار بر مدیریت زنجیره تامین در شرکت سایپا - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • شناسایی و بررسی عوامل تاثیر گذار بر مدیریت زنجیره تامین در شرکت سایپا

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی و بررسی عوامل تاثیر گذار بر مدیریت زنجیره تامین در شرکت سایپا


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید شهروز سید حسینی نیا ، ندا احمد خان بیگی


  چکیده فارسی:

  موضوع این پژوهش شناسایی و بررسی عوامل تاثیر گذار بر مدیریت زنجیره تامین می باشد . این پژوهش در گروه خودرو سازی سایپا انجام شد .جامعه اماری پژوهش شامل 50 نفر از خبرگان این شرکت در زمینه زنجیره تامی نمی باشد . خبرگان این پژوهش را افرادی تشکیل دادند که یا در زمینه زنجیره تامین تحصیلات اکادمیک داشتند و یا سابقه کار بالای 10 سال در این حوزه و کاملا در این زمینه کارکنان دانشی می باشند و در حقیقت مدیریت زنجیره تامین شرکت خودرو سازی سایپا به عهده این افراد می باشد .با توجه به تعداد محدود خبرگان در این شرکت از روش کل شماری استفاده شد .توجه به اینکه ابزار جمع اوری اطلاعات مربوط به متغیرهای این پژوهش پرسش نامه بود تعدا 50 پرسش نامه بین افراد نمونه توزیع شد و در نهایت 39عدد از این پرسش نامه عودت کرده شد .پرسشنامه استفاده شده در این پژوهش استاندارد بود و پژوهشگر فرضیات خود را با توجه به عوامل تاثیر گذار شناسایی شده بر زنجیره تامین مطرح نمود این عوامل عبارتند از قابلیت اطمینان ، پاسخگویی ، چابکی ، هزینه ها ، مدیریت دارایی پژوهشگر این فرضیات را با استفاده از روش معادلات ساختاری و نرم افزار Smart PLSمورد ازمون قرار داد . نتایج حاصل از پژوش نشان دهنده تاثیر گذار بودن ابعاد شناسایی شده بر مدیریت زنجیره تامین بودند از میان ابعاد شناسایی شده مدیریت دارایی ها بر مدیریت زنجیره تامین تاثیر منفی و معکوسی داشت .
  کلمات کلیدی : شناسایی و اولویت بندی ، مدیریت زنجیره تامین ، مدلسازی معادلات ساختاری ، شرکت خودرو سازی سایپا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 710 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer