دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر عملکرد سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر عملکرد سازمانی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • بررسی تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر عملکرد سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر عملکرد سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهرداد اسدی ، دکتر علی رشیدپور


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر با هدف بررسی تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر عملکرد سازمان را در شعب فروشگاه های هایپر استار در ایران انجام شده است . روش تحقیق از نوع توصیفی همبستگی و از نظر هدف کاربردی می باشد. جامعه اماری شامل مدیران فروشگاه زنجیره ای هایپر استار به تعداد 120نفر است که تعداد 92 نفر به روش طبقه ای در دسترس و با استفاده از جدول مورگان انتخاب شدند . ابزار پژوهش پرسشنامه است که روایی ان با استفاده از روش روایی تحلیل محتوا و پایایی ان با استفاده از ازمون الفای کرونباخ با ضریب0/89 و 0/82 برای دو متغیر مدیریت ارتباط با مشتری و عملکرد سازمانی تایید شد .نتایج نشان داد که متغیر مدیریت ارتباط با مشتری با مقدار بتای0/77 بر عملکرد سازمان تاثیر معناداری دارد. همچنین موفله های مدیریت ارتباط با مشتری تعاملی ، تحلیلی و عملیاتی دارای تاثیر معنادار بر عملکرد سازمانی هستند .از این میان مولفه های متغییر مدیریت ارتباط با مشتری ،مولفه مدیریت ارتباط با مشتری تحلیلی ( شدت تاثیر برابر با 0/45) بیشترین تاثیر و مولفه مدیریت ارتباط مشتری عملیاتی ( شدت تاثیر برابر با0/42 ) کمترین تاثیر را بر عملکرد سازمانی دارد .
  کلمات کلیدی : مدیریت ارتباط با مشتری ، عملکرد سازمانی ، رضایت مشتری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 558 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer