دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر تفاوت های حسابرسی مرسوم با حسابرسی اسلامی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر تفاوت های حسابرسی مرسوم با حسابرسی اسلامی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • مروری بر تفاوت های حسابرسی مرسوم با حسابرسی اسلامی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر تفاوت های حسابرسی مرسوم با حسابرسی اسلامی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه نخعی ، سید محمد رضا مشهور الحسینی


  چکیده فارسی:

  ترازش همیشه موزون است و موجودی هایش همواره در فزون . مطالبات مشکوک الوصولی ندارد . زیرا کسی از قدرت لایزال او نمی تواند بگریزد . استهلاک انباشته محاسبه نمیکند چون در سیطره حسابداری او چیزی بی ارزش نمی شود به کسی مالیات نمی دهدو از کسی به ناحق چیزی میگیرد. نه شرکت سهامی است و نه تضامنی . هیچ شراکتی با احدی ندارد . خود مالک است و بی رقیب. تلفیق و ادغام و ترکیب در حوزه ی شخصیتش پیش بینی شده است . حسابداری تورمی ندارد زیرا ارزش ها در نظرش تغییر ناپذیرند. حسابداریش انقدر خالص است که دوره مالی در ان تعریف ناشدنی و واحد پولی در ان بی معناست .عملکرد او به دوره محدودی منحصر نیست و ازل تا ابد را در بر می گیرد. تداومش یک فضیه نیست بلکه یک اصل و حقیقتی محض است .مدیریتش حسابداری و حسابداریش مدیریت که بر مدار عدالت استوار است و به مثقال و ذره هم می رسد و چیزی از قلم نمی افتد .فضل و بخشش او بر محور اهمیت میچرخد و سرمایه بندگان . امیدواری به اوست و همان است که رهایی بخش انان از حساب و کتاب روز جزا خواهد بود . ان جا که مستجاب می گرداند . دعای برترین انسانها درحق همه عالم که « الهی عاملنا بفضلک و لا تعاملنا بعدلک »


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 206 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer