دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر اموزش و توسعه کارکنان در عملکرد و بهره وری کارکنان - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بهره وری
 • تاثیر اموزش و توسعه کارکنان در عملکرد و بهره وری کارکنان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر اموزش و توسعه کارکنان در عملکرد و بهره وری کارکنان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  پیمان ابراهیمی ، ابوالحسن حسینی


  چکیده فارسی:

  اموزش در محیط های رقابتی و پویا به کلمه نامشخصی تبدیل شده است . سرمایه انسانی یک سازمان عالی را از یک سازمان خوب تشخیص می دهد. سازمان هایی که در اموزش موثر و توسعه منابع انسانی سرمایه گذاری می کنند .تمایل دارند به مزایای بلند مدت و کوتاه مدت دست یابند . در این مطالعه به بررسی ادبیات مربوط به اهمیت اموزش و توسعه بر بهره وری کارکنان پرداخته شده است .کارکنان تمایل دارند مستقل شوند .بنابراین نیاز به ایجاد مطابقت با یادگیری مداوم و بروز رسانی مهارت و دانش با توجه به تکنولوژی سازمانی و فن اوری اجتماعی ارزشمند است . با این حال سازمان ها برای بدست اوردن بازده مطلوب از سرمایه گذاری خود نیاز ضروری و موثر به مدیریت برنامه های اموزشی و توسعه دارند . بدین ترتیب مهم ترین دارایی هر سازمان در رقابت سخت و پویا سرمایه انسانی است .اموزش و توسعه یک نوع ابزار است که به سرمایه انسانی کمک می کند تا مهارت های خود را کشف کنند . بنابراین اموزش و توسعه جهت ایجاد بهره وری از نیروی کار سازمان ضروری است .
  کلمات کلیدی : اموزش کارکنان ، توسعه کارکنان ، عملکرد کارکنان ، بهره وری کارکنان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 432 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بهره-وری
موضوعات
footer