دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر شاخص های بهبود فضای کسب وکار برجذب سرمایه گذاری داخلی در استان تهران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر شاخص های بهبود فضای کسب وکار برجذب سرمایه گذاری داخلی در استان تهران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر شاخص های بهبود فضای کسب وکار برجذب سرمایه گذاری داخلی در استان تهران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر شاخص های بهبود فضای کسب وکار برجذب سرمایه گذاری داخلی در استان تهران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  جسیم کرمی ، کیومرث فلاحی ، محمد انور کرمی ،پیمان صداقت ،زهرا سعیدی


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف تعیین میزان تاثی شاخص های بهبود فضای کسب و کار بر جذب سرمایه گذاری داخلی در استان تهران و با استفاده از روش پژوهش توصیفی _ پیمایشی انجام گردید . جامعه اماری این پژوهش شامل سرمایه گذاران فعال داخلی در استان تهران که بر اساس امار سازمان صنعت ، معدن و بازرگانی تعداد انها 140 نفر بودند که با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی ساده تعداد103 نفر از سرمایه گذاران فعال داخلی استان تهران انتخاب گردیدند . برای اندازه گیری سازه های پژوهش ، جمع اوری داده ها و اطلاعات لازم از پرسش نامه های کتبی شاخص های کتبی بهبود فضای کسب و کار( محقق ساخته ) استفاده گردید . برای بررسی رابطه متغیرها از امار تحلیلی کاسکوئر و ازمون رتبه بندی فریدمن استفاده شد بر اساس نتایج تمامی فرضیه های محقق در تمامی شاخص ها مورد تایید قرار گرفت و همچنین با توجه به ترتیب اولویت بندی اثر شاخص ها حاکی از تاثیر معنادار تمامی شاخص های کسب و کار با سرمایه گذاری داخلی می باشد .
  کلمات کلیدی : شاخص های بهبود فضای کسب و کار ، سرمایه گذاری داخلی ، استان تهران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 503 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer