دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش سود حسابداری در تولید ناخالص داخلی بر اساس وقفه های زمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی نقش سود حسابداری در تولید ناخالص داخلی بر اساس وقفه های زمانی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • بررسی نقش سود حسابداری در تولید ناخالص داخلی بر اساس وقفه های زمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی نقش سود حسابداری در تولید ناخالص داخلی بر اساس وقفه های زمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین مهران نیا ،معصومه پرویزی نژاد ، حسن جلیل


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر در پی یافتن تاثیر نقش سود حسابداری در تولید ناخالص اخلی است و جهت براورده شدن مسئله اصلی یعنی تاثیر سود حسابداری بر تولید ناحالص داخلی از یک متغیر وابسته در قالب یک فرضیه اساسی و دو مدل استفاده شده است و همچنین چون در یک تحقیق اثر تمام متغیرها بر یکدیگر را نمی توان به طور همزمان مورد مطالعه قرار داد . بنابراین اثر برخی از متغیرها را کنترل نموده انها را خنثی نموده که به این متغیرها متغیرهای کنترلی می گویند . به دلایل مزیت های استفاده از داده های ترکیبی ، در تحقیق حاضر از روش داده های ترکیبی برای وارد کردن متغیرهای تحقیق در نرم افزارEVIEWS استفاده می شود .به صوتی که هم دوره زمانی موجود در تحقیق از سال 1388 تا 1392 و همچنین 89 شرکت انتخاب شده برای نمونه از بورس اوراق بهادار تهران را در برمی گیرد .بنابراین یک دسته بندی داده های پانلی را به داده های متوازن و داده های نامتوازن تقسیم بندی می کنند . در این مطالعه از روش تحقیق توصیفی از نوع همبستگی جهت بررسی تاثیر متغیر مستقل بر متغیر وابسته استفاده شده است . با استفاده از تحلیل رگرسیون چند متغیره در سطح معناداری 5 درصد مورد بررسی قرار گرفتند. با استفاده از ضریب تعیین R2 میزان تعییرات متغیر وابسته نسبت به متغیر های مستقل ارزیابی خواهد شد. همچنین برای صحت فرضیه های تحقیق از اماره t استفاده خواهد شد .
  کلمات کلیدی : سود حسابداری ، تولید ناخالص داخلی ، رگرسیون


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 443 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer