دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر کیفیت خدمات ، تصویر سازمان و رضایت مشتری بر ارزش ادراک شده مشتری ( مورد مطالعه : مشتریان شعب بانک ملی کرمان ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر کیفیت خدمات ، تصویر سازمان و رضایت مشتری بر ارزش ادراک شده مشتری ( مورد مطالعه : مشتریان شعب بانک ملی کرمان ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی تاثیر کیفیت خدمات ، تصویر سازمان و رضایت مشتری بر ارزش ادراک شده مشتری ( مورد مطالعه : مشتریان شعب بانک ملی کرمان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر کیفیت خدمات ، تصویر سازمان و رضایت مشتری بر ارزش ادراک شده مشتری ( مورد مطالعه : مشتریان شعب بانک ملی کرمان )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  روح اله نعمتی ، هومان کشاورزی ، حسین بنی اسد دشت ابی ، سجاد شمسی گوشکی


  چکیده فارسی:

  در دنیای متغیر و پیچیده امروزی رضایت مشتری ، کیفیت خدمات و تصویر سازمان نقش کلیدی در ایجاد و بهبود ارزش ادراک شده مشتریان بازی می کند .هدف اصلی این تحقیق بررسی تاثیر کیفیت خدمات ، تصویر شرکت و رضایت مشتری بر ارزش ادراک شده مشتری در میان مشتریان شعب بانک ملی شهر کرمان است . این تحقیق از نظر هدف ، کاربردی و از نظر نحوه جمع اوری داده ها توصیفی _پیمایشی است .جامعه اماری این تحقیق مشتریان بانک ملی شهر کرمان است .در این تحقیق داده های مورد نیاز با استفاده از پرسش نامه جمع اوری و با استفاده از نرم افزار مدل سازی معادلات ساختاری SmartPLS و تکنیک های ضرایب معنی داری وt اماری مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت . نتایج تحقیق نشان داد که کیفیت خدمات و رضایت مشتری تاثیر معنادار و مثبتی بر ارزش ادراک شده مشتری دارد .در مقابل نتایج نشان داد که تصویر سازمان تاثیر معنی داری بر ارزش ادراک شده مشتریان ندارد .نتایج ازمون مدل تحقیق نیز نشان داد که این مدل از برازش خوبی برخوردار است .
  کلمات کلیدی : کیفیت خدمات ، تصویر سازمان ، رضایت مشتری ،ارزش ادراک شده مشتری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 564 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 2

حسین[1397/1/17]

مقاله ای بسیار مفید در حوزه بازاریابی هست. ممنون از سایت خوبتون

کاربر سایت[1397/1/17]

ممنون از شما دوست گرامی.

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer