دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت انفجار در کارخانه های نیشکری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت انفجار در کارخانه های نیشکری - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع
 • مدیریت انفجار در کارخانه های نیشکری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مدیریت انفجار در کارخانه های نیشکری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مجید حمیداوی


  چکیده فارسی:

  کارخانجات نیشکری بمانند دیگر کارخانجات دارای خطرات بالقوه ای است که مهم ترین و خطرناک ترین انهاDUST EXPLOSION ( افنجار گرد و غبار )میباشد .بیشتر جامداتی که در صنایع فراوری میشوند قابل اشتعال هستند و زمانیکه به صورت گر و غبار ابری شکل در هوا پخش شوند میتوانند سبب یک انفجار مهیب شوند مطالعات تجربی نشان می دهد که در حدود ٪70گرد و غبارهای صنایع ، قابل اشتعال هستند بنابراین قادرند سبب ایجاد انفجار شوند در طی سالهای اخیر میزان اتش سوزی ها و یا انفجار ناشی از گازها و مایعات کاهش یافته و نرخ حوادث ناشی از جامدات تقریبا ثابت بوده است که دلیل ان عدم اشنایی شرکت ها و کارخانه جات با مقوله انفجار گردو غبار میباشد و در خصوص انفجارات مایعات و گازها به دلیل اشنایی با ان تمام تمهیدات و پیشگیری های لازم صورت گرفته است .
  کلمات کلیدی : اتش سوزی ، انفجار گردو غبار ، کارخانه جات مواد غذایی ،مدیریت انفجار ،DUST EXPLOSION


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 354 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع
موضوعات
footer