دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل بازار صنایع غذایی ( کیک و کلوچه طغرا در شهر تبریز ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تحلیل بازار صنایع غذایی ( کیک و کلوچه طغرا در شهر تبریز ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تحلیل بازار صنایع غذایی ( کیک و کلوچه طغرا در شهر تبریز )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تحلیل بازار صنایع غذایی ( کیک و کلوچه طغرا در شهر تبریز )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  داریوش طهماسبی اقبلاغی ، مرضی صادق بزرگی


  چکیده فارسی:

  با توجه به شکل گیری فضای رقابتی در دنیا و سرایت ان به اقتصاد ملی کشورها ما شاهد این واقعیت ها هستیم که در ایران نیز این موضوع جای گشته و این پدیده به گونه ای کاملا ملموس جریان کسب و کار و بقای انها را تحت تاثیر قرار داده است . صنعت مواد غذایی در ایران را می توان از جمله می توان از جمله صنایعی به حساب اورد که در یک محیط رقابتی فعالیت می کند . در این پژوهش به بررسی بازار کیک و کلوچه و تحلیل مفاهیم شرکت ، مشتری ، رقبا ، همکاران و شرایط بازار پرداخته می شود و راهکار مناسب برای مواجهه با شرایط رقابتی و حفظ و توسعه سهم بازار شرکت ارائه می شود . با توجه به سطح رقابت ، سرمایه گذاری ، تبلیغات و تنوع تولیدات مطرح در این صنعت اقدام به تحلیل بازار باعث خواهد شد .تا از این طریق پتانسیل های موجود در صنعت را در یابیم و با برنامه ریزی درست ، ابزار های موجود و استعداد ها را به خدمت گیریم . نتایج این پروژه مشخص نمود که جایگاه سازی در ذهن مشتری مرغوب بودن محصول و استفاده از استراتژی هزینه پایین ویژگی های موفقیت طغرا هستند که این شرکت را یکه تاز این صنعت در سطح استان قرار داده اند .
  کلمات کلیدی : بازار یابی ، بازار شناسی ، صنایع غذایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 568 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer