دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر همسان سازی نرخ ارز در ایران - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • مروری بر همسان سازی نرخ ارز در ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر همسان سازی نرخ ارز در ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  داریوش طهماسبی اقبلاغی ، مرضیه صادق بزرگی


  چکیده فارسی:

  نرخ ارز متغیرهای مهم در نظام اقتصادی است و در کشورهای نظیر ایران که قسمت عمده درامد از محل عایدات ارزی ناشی از صدور مواد معدنی تامین می شود اهمیت نرخ به مراتب بیشتر است .پژوهش حاضر به بررسی یکسان سازی نرخ ارز در ایران ( به ویژه بانکها ) می پردازد. روش پژوهش حاضر بر اساس مطالعات کتابخانه ای می باشد . نتایج حاکی از این است که حذف نرخ های مختلف و متعدد ارز یکی از اولویت های اقتصادی از جمله اقتصاد ایران است . مفاسد و معایب ارز چند نرخی انقدر زیاد و وسع است که هرچ تردیدی در ضرورت و اولویت اجرای روش هایی که به یکسان سازی نرخ ارز منجر شود وجود ندارد .نکته اسامی اما در کنار بایستگی یکسان سازی چگونگی اجرای این سیاست است . دامنه اثر گذاری نرخ ارز و به تبع ان سیاست های ارزی انچنان گسترده و عمیق است که هر گونه تغییر در این سیاست ها و هر تصمیمی که به تغییر معنادار در نرخ ارز بینجامد از جنبه های مختلفی بر اقتصاد کلان و معیشت جامعه تاثیر گذار خواهد بود و بر همین اساس هم از حساسیت اقتصادی از سیاسی برخوردار است .
  کلمات کلیدی : اقتصاد ارز ، نرخ ارز ، یکسان سازی نرخ ارز


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 395 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer