دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر بازار شناسی گروه صنعتی گلرنگ - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر بازار شناسی گروه صنعتی گلرنگ - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • مروری بر بازار شناسی گروه صنعتی گلرنگ

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر بازار شناسی گروه صنعتی گلرنگ


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سارا مهربان ،داریوش طهماسبی


  چکیده فارسی:

  اگاهی و شناخت مبنای هر کار و فعالیت صنعتی هست . این اصل برای شرکت های بزرگی چوت گروه صنعتی گلرنگ در فعالیت های تجاری خود به صورت پر رنگ تری مطرح است . این گروه به عنوان یکی از هولدینگ های مهم در بازارها و صنایع مختلف مطرح می باشد که در موارد زیادی سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است . پایداری و توسعه ان نیازمند بهره گیری از ابزارها دانش و فنون نوین تجارت به ویژه بازار یابی می باشد .هدف از ارائه این پژوهش بررسی و مطالعه امر بازار شناسی این گروه صنعتی می باشد .برای دستیابی به این هدف از روش 5Cکه شامل تجزیه و تحلیل در پنج سطح 1) مشتری ، 2 ) رقبا ، 3 ) همکاران ،4 ) شرکت و 5 ) شرایط استفاده شده است .نتایج حاصل حاکی از ان است که گروه صنعتی گلرنگ تاحدود زیادی در فعالیت های تولیدی و بازار یابی خود موفق عمل کرده است . این گروه با ایجاد یک گروه عظیم از شرکت های تامین کننده ، تولید کننده و توزیع کننده ، باعث ایجاد مزیت های رقابتی پایدار برای خود شده است .این شرکت ها با ایجاد یک هم افزایی گسترده باعث پشتیبانی از فعالیت های یکدیگر و به طبع ان کل هولدینگ شده اند .
  کلمات کلیدی : بازار ، بازار شناسی ، صنعت گلرنگ


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 536 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer