دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی میزان سفارش خون در جراحی های ارتوپدی بر پایه مدل های داده کاوی - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • بررسی میزان سفارش خون در جراحی های ارتوپدی بر پایه مدل های داده کاوی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی میزان سفارش خون در جراحی های ارتوپدی بر پایه مدل های داده کاوی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین سهیلی نیا ، محمد امین ادیبی ، محمد مقصودی مهربانی


  چکیده فارسی:

  درخواست بیش از حد خون در اعمال جراحی امری شایع است که با تغییر الگوی سفارش به راحتی می توان این معضل را برطرف نمود .مطالعه حاضر با هدف شناسایی عوامل تاثیر گذار و پیش بینی میزان سفارش پکسل در اعمال جراحی ارتوپدی بر پایه مدلهای داده کاوی استوار است . داده های مربوط به 850 بیماری که برای جراحی های ارتوپدی وارد اتاق عمل شده بودندجمع اوری شد .پس از انجام مرحله پیش پردازش داده ها وارد نرم افزارClementine v.12 شدند .مدل سازی بر مبنای دو روش درخت تصمیم و شبکه عصبی انجام شد . دقت شناسایی الگوهای موجود بین مشخصه های مستقل در مرحله اموزش در روش درخت تصمیم و شبکه عصبی به ترتیب برابر ٪86.27 و ٪92.16بود . در روش درخت تصمیم مهم ترین مشخصه موثر بر میزان ترانسفوزیونHct ( هماتوکریت ) با درجه وزن نسبی0.274 و در روش شبکه عصبی نیز مهم تری مشخصه جراح با وزن نسبی0.1754 بدست امد .در پایان مدل شبکه عصبی توانست پیش بینی بهتری را مقابل مدل درخت تصمیم انجام دهد .
  کلمات کلیدی : سفارش خون ، پیش بینی ، مدل های داده کاوی ،جراحی های ارتوپدی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 489 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer