دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:برون سپاری راهی برای حرکت چالاک سازمان ها در رقابت - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:برون سپاری راهی برای حرکت چالاک سازمان ها در رقابت - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • برون سپاری راهی برای حرکت چالاک سازمان ها در رقابت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  برون سپاری راهی برای حرکت چالاک سازمان ها در رقابت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فریبرز عوض زاده فتح ، امنه رییس زاده


  چکیده فارسی:

  تغییرات سریع در کسب و کار مدیران ارشد را مجبور کرده است تا استراتژی هایی را اتخاذ کنند که هم بر موفقیت های جاری سازمان تمرکز داشته باشند و هم بر سرمایه گذاری در فعالیت هایی که باعث ارتقای مزیت رقابتی به منظور موفقیت های اتی سازمان می شوند .یکی از فنونی که به طوری وسیع برای بهبود موقعیت رقابتی پیشنهاد شده ، برونسپاری است . مدیران بسیاری برونسپاری را به عنوان تنها راه حفظ موقعیت رقابتی کسب و کار در اویل قرن بیستم می دانستند .پیتر دراکر بیان می کند که برون سپاری در واقع تحولی بنیادین در ساختار سازمان هاست . برون سپاری به عنوان یک ابزار اجرایی ساده و اقتصادی روز به روز کاربردهای بیشتری پیدا می کند . دیگر الزامی نیست که سازمان های بزرگ به تشکیلاتی بدل شوند که تعداد زیادی افراد را در استخدام خود داشته باشند بلکه به تشکیلاتی تبدیل می شوند که درامد های عالی و نتایج مناسبی را بدست می اورند .زیرا تنها بر فعالیت هایی تمرکز می کنند و کارهایی را انجام می دهند که دقیقا به اهداف سازمانی انها مربوط است .کارهایی را که ب خوبی می شناسند و به ریزه کاری های ان اشنایند .بقیه کارهای خدماتی اینگونه سازمان ها به شرکت های دیگر واگذار می شوند که در انجام ان متخصص اند . تحقیق پیش رو به صورت کتابخانه ای به بررسی تحقیقات انجام شده در ارتباط با موضوع برون سپاری پرداخته و با بیان ادبیات موضوعی مفهوم فوق و بررسی های انجام شده بیان نمود که شرکت ها باید بتوانند فعالیت های خود را طوری تنظیم کنند تا قابلیت کنترل شدن را داشته باشد و امکاناتی را به منظور مانیتور کردن امور فراهم کند . فعالیت هایی که در محور فعالیت های اصلی سازمان قرار ندارند باید برون سپاری شوند و فقط کارهایی که به موضوع اصلی فعالیت سازمان مربوط بوده یا قیمت و شرایط انجام ان بهتر باشد می توانند داخل مجموعه انجام شوند.
  کلمات کلیدی : برون سپاری ، بهبود کیفیت ، مزیت رقابتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 583 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer