دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اثرات هموار سازی سود بر رابطه بین قیمت سهام و میزان سرمایه گذاری - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی اثرات هموار سازی سود بر رابطه بین قیمت سهام و میزان سرمایه گذاری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی اثرات هموار سازی سود بر رابطه بین قیمت سهام و میزان سرمایه گذاری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید سیف اله مسلمی ، احمد غورقانلو سعدی صمدی


  چکیده فارسی:

  هدف از انجام این تحقیق بررسی اثرات هموار سازی سود بر رابطه بین قیمت سهام و میزان سرمایه گذاری شرکت ها می باشد .هموار سازی سود بر رابطه بین قیمت سهام و سرمایه گذاری تاثیر گذار بوده و باعث کاهش نیرومندی این رابطه می شود.در این مقاله مفهوم هموار سازی سود و انواع روش های ان ، نقش استاندارد های حسابداری در رویکرد هموار سازی سود مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. هموار سازی سود میتواند منجر به کاهش قیمت گذاری اشتباه سهام و نتیجتا کاهش حساسیت سرمایه گذاری نسبت به قیمت سهام شود . مدیریت شرکت ها برای ان که شرکت خود را با ثبات و پویا نشان دهند در پی هموار سازی سود هستند و با تقدم و تاخر در ثبت اقلام ، درامد و هزینه تغییرات سود در طی دوره های مالی را پنهان می کنند .هدف هموار سازی سود ایجاد رشد ثابت و کاهش نوسانات سود می باشد باید توجه داشت که رابطه ای مثبت بین سودهای جاری و اتی برقرار می باشد و در نهایت سود دوره های اتی شرکت رابطه مستقیم و مثبتی با سود هموار شده شرکت دارد . همچنین هموار سازی سود محتوای اطلاعاتی سود در رابطه با گردش وجوه نقد اتی و توانایی سود در پیش بینی اقلام تعهدی اتی را افزایش می دهد.
  کلمات کلیدی : هموار سازی سود ، قیمت سهام ، سرمایه گذاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 292 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer