دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه پدیده سقف شیشه ای بر عدالت سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه پدیده سقف شیشه ای بر عدالت سازمانی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی رابطه پدیده سقف شیشه ای بر عدالت سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه پدیده سقف شیشه ای بر عدالت سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رضا فدایی کیوانی ،رضوان علوی سالکویه


  چکیده فارسی:

  امروزه با توجعه به حضور چشمگیر زنان در سطوح مختلف دانشگاهی و رسیدن انان به مدارج بالای علمی و نقش اساسی انان در توسعه فرهنگی اجتماعی و علمی کشور میزان پیشرفت انها در مشاغل مدیریتی متناسب با تعدا انها در سازمان ها محسوس نبوده است .و تا زمانی که زنان توانایی پیشرفت از طریق ارتقای توانمندی های خود را به دست نیاورند حقوق انها در معرض تعرض بوده و همواره موقعیت اجتماعی انان در خطر خواهد بود . پژوهش حاضر با هدف بررسی نقش سقف شیشه ای بر عدالت سازمانی انجام شده است . روش پژوهش حاضر توصیفی و از نوع همبستگی است . جامعه اماری مورد مطالعه کارکنان زن سازمان های دولتی استان گیلان و روش نمونه گیری مورد استفاده تصادفی ساده 100نفر به عنوان نمونه انتخاب شده است . ابزار های سنجش شامل پرسش نامه های سقف شیشه ای و عدالت سازمانی بودند . داده های پژوهش پس از جمع اوری بر اساس فرضیه های پژوهش و با استفاده از ازمون ضریب همبستگی پیرسون ، تحلیل رگرسیون خطی و تحلیل واریانس یک طرفه تحلیل شده اند . یافته های پژوهش نشان داد که بین سقف شیشه ای و عدالت سازمانی و ابعاد ان رابطه مثبت و معناداری وجود دارد . و از بین ابعاد سازمانی درصد بالایی از تغییرات واریانس عدالت رویه ای(0/37) توسط سقف شیشه ای قابل تبیین و پیش بینی است .
  کلمات کلیدی : سقف شیشه ای ،عدالت سازمانی ، عدالت توزیعی ،هدالت رویه ای ، عدالت تعاملی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 489 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer