دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل و نقش وفاداری برند در کارایی فروش مراکز خرید - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • بررسی عوامل و نقش وفاداری برند در کارایی فروش مراکز خرید

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی عوامل و نقش وفاداری برند در کارایی فروش مراکز خرید


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سهیلا عابدینی ،علیرضا زمانیان


  چکیده فارسی:

  ارتباط بین نقش های اجتماعی، سیاسی ، محیطی ، اقتصادی در تجارت رو به افزایش گذاشته است . چالشی که شرکت های بیمه با ان روبه رو هستند این است که انها باید همزمان به افزایش سود اوری و پاسخ گویی به انتظارات اجتماعی جدید و سپس مدیریت هم زمان این دو پیامد به ظاهر متناقض که نیازمند توسعه استراتژی های کاربردی است و اثرلت مثبتی هم بر جامعه و هم بر سازمان دارد دست یابند . برندها می توانند ویژگی های شخصیتی مشابه انسان به خود بگیرند . شخصیت مناسب برند می تواند فرد را به برقراری یک رابطه عمیق با برند تشویق کند . تصویر مسئولیت اجتماعی برند به تصویر کیفیت محصول و خدمات و شخصیت برند اثر می گذارد و تصویر کیفیت محصول و خدمات و شخصیت برند رابطه معناداری با وفاداری برند دارد . در این مقاله به بررسی به ابعاد و اجزای وفاداری برند در کارایی فروش مراکز خرید خواهیم پرداخت..
  کلمات کلیدی : تصویر مسئولیت اجتماعی برند ، تصویر کیفیت محصول ، شخصی برند ، وفاداری برند ،مراکز خرید


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 494 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer