دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بهینه سازی فرایندهای پیچیده ی ساخت و تولید به کمک تکنیک های هوش مصنوعی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بهینه سازی فرایندهای پیچیده ی ساخت و تولید به کمک تکنیک های هوش مصنوعی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی الگوریتم ژنتیک
 • بهینه سازی فرایندهای پیچیده ی ساخت و تولید به کمک تکنیک های هوش مصنوعی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بهینه سازی فرایندهای پیچیده ی ساخت و تولید به کمک تکنیک های هوش مصنوعی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد صالح شیخ محمد می ابادی ، افشین کازرونی


  چکیده فارسی:

  بهینه سازی فرایندهای پیچیده ی ساخت و تولیدی که دارای طبیعت پیچیده می باشند با استفاده از روش های تحلیلی امکان پذیر نیست در این فرایندهای تولیدی می توان بر مینای داده های دریافتی از شرایط کاری سیستم را شناسایی و از متامدل ها برای مدلسازی و بهینه سازی فرایندها استفاده کرد . این داده ها شامل مجموعه اطلاعاتی از نتایج ازمایش هایی است که دستیابی به اهداف ساخت را بررسی می کنند . در این مقاله به منظور دستیابی به شرایط فرایندی بهینه و حصول اهداف تولید راه حل هایی بر مبنای تکنیک های هوش مصنوعی ارائه شده است .روش اول ترکیب ابزارهای مدلسازی همانند شبکه های عصبی و الگوریتم های تکاملی مانند الگوریتم ژنتیک می باشد .روش دوم مبتنی بر استفاده از شبکه های عصبی مصنوعی و اموزش شبکه عصبی معکوس می باشد . در این شبکه عصبی می بایست از نتایج ازمایش ها به عنوان ورودی و از متغیرهای کنترلی به عنوان خروجی برای اموزش شبکه استفاده شود . در این مقاله راهکارهایی برای کاهش هزینه و زمان بهینه سازی ارائه شده است .
  کلمات کلیدی : مدلسازی ، شبکه عصبی ، بهینه سازی ، الگوریتم ژنتیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 384 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
الگوریتم-ژنتیک
موضوعات
footer