دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:محاسبه سرمایه انسانی: مروری بر پیشینه - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:محاسبه سرمایه انسانی: مروری بر پیشینه - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • محاسبه سرمایه انسانی: مروری بر پیشینه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  محاسبه سرمایه انسانی: مروری بر پیشینه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مصطفی طحانیان


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی معنا و تفاوت های ظریف مفهومی محاسبه سرمایه انسانی می پردازد و همچنین بر ابعاد تجربی ان تاکید می کند .جنبه مهم تمرکز این مقاله بر تعیین اعتبار یک تفسیر بین رشته ای از مسیرهای محاسبه سرمایه انسانی است . بررسی هدفمند پیشینه روش تحقیق ماست .این مطالعه تلاش کرده است تا بر جنبه های ضروری تحولات مهم در موضوع محاسبه سرمایه انسانی تاکید کند . همچنین تلاش شده است تا کاستی های برخی مطالعات پیشین و همچنین نقاط قوت تحقیقات تاثیر گذار دیده شود . با این حال بحث تجربی مفهوم محاسبه سرمایه انسانی بحث برانگیز باقی می ماند . در نتیجه تعامل تحقیقات پیوسته میان رشته ای به عنوان پیامد این مطالعه توصیه می شود .
  کلمات کلیدی : سرمایه انسانی ، منابع انسانی ، محاسبه ، مرور پیشینه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 281 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer