دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:استفاده از روش های اماری به منظور تعیین عوامل موثر در بهینه سازی سطح روغن دهی دو رقم محصول کلزا ( مطالعه موردی : استان گلستان ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی صنایع غذایی
 • استفاده از روش های اماری به منظور تعیین عوامل موثر در بهینه سازی سطح روغن دهی دو رقم محصول کلزا ( مطالعه موردی : استان گلستان )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  استفاده از روش های اماری به منظور تعیین عوامل موثر در بهینه سازی سطح روغن دهی دو رقم محصول کلزا ( مطالعه موردی : استان گلستان )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علی امیدوار، محسن باقری


  چکیده فارسی:

  به منظور دستیابی به بالاترین سطح روغن دهی گیاه کلزا، شناسایی عوامل موثر و تاثیر گذار بر ان ضروری است. به منظور تعیین تاثیر تاریخ و الگوی کاشت بر خصوصیات فیزیولوژیک و عملکرد ارقام رایج کلزا استان گلستان ازمایشی در بلوک های کاملا تصادفی در سه تکرار در ایستگاه تحقیقات کشاورزی گرگان به مدت 2 سال زراعی ، چهار تاریخ کاشت ، دو رقم کلزا با نام های تجاریHyola 401 و RGS003 و دو نوع فاصله ردیف اجرا گردید .هدف استفاده از روش های اماری برای تعیین عوامل موثر بر عملکرد کلزا است .
  کلمات کلیدی : روش های اماری ، بهینه سازی ، سطح روغن دهی گیاه کلزا ، استان گلستان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 612 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
صنایع-غذایی
موضوعات
footer