دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:استقرار بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه ها - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:استقرار بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه ها - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • استقرار بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  استقرار بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  پریسا سادات بهبهانی نیا


  چکیده فارسی:

  بودجه به عنوان بیان مالی عملیات دولت مهمترین سند دولتی است که دستگاه های اجرایی را در دستیابی به اهداف سند چشم انداز و برنامه های توسعه کشور و انجام دادن اثر بخش وظایف خود ساری می رساند . نظام بودجه ریزی عملیاتی با هدف نتیجه محوری این سند مالی تلاش می کند تا با پیوند اعتبارات بودجه ای به نتایج اقدامات دولت به اهداف صرفه جویی ، شفافیت ، کارایی و اثر بخشی بودجه دست یابد . با تصویب قانون جدید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و برنامه چهارم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، لزوم تغییرات اساسی در نظام بودجه بندی دانشگاه های ایران قطعی شده است .نگاه اجمالی به مفاد مواد قانون فوق نشان دهنده ی این واقعیت است که ایجاد تحولات بنیادی در نظام بودجه بندی و بودجه ریزی دانشگاه ها ضروری است . اهمیت بودجه در دانشگاه های دولتی که اعتبارات خود را از دولت دریافت می کنند . به دلیل نقش بسیار مهمی که دانشگاه ها در جهت دهی علمی و فرهنگی نسل جوان در جامعه بر عهده دارند بسیار زیاد است . در این مقاله با بیان روش های بودجه ریزی به بیان الزام در مورد بودجه ریزی عملیاتی در دانشگاه ها پرداخته شده و نقش این نوع بودجه ریزی در بهبود پاسخگویی بیان شده است .
  کلمات کلیدی : بودجه ریزی عملیاتی ،پاسخگویی ، نظام دانشگاهی کشور


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 402 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer