دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نظریه پردازی در تحقیقات حسابداری بخش عمومی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نظریه پردازی در تحقیقات حسابداری بخش عمومی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • نظریه پردازی در تحقیقات حسابداری بخش عمومی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نظریه پردازی در تحقیقات حسابداری بخش عمومی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  پریسا سادات بهبهانی نیا


  چکیده فارسی:

  حجم تحقیقات حسابداری بخش عمومی در طول سه دهه اخیر پیشرفت زیادی داشته است و اخیرا به این تحقیقات بیش از پیش توجه می شود . اما موضوعی بحث بر انگیز در این حوزه بحث نظریه پردازی است .برخی محققان در تحقیقات خود موضوع نظریه پردازی در این حوزه را مورد توجه قرار داده اند . پاسخگویی، مدیریت عمومی نوین و نظریه انتقادی هابرماس نظریه های زیر بنایی تحقیقات حسابداری بخش عمومی هستند که در این مقاله تحقیقات پر استناد مرتبط با هر نظریه مورد اشاره قرار گرفت. تکته قابل توجه این است که این رویکردها به طور جداگانه بسط نیافته اند و اغلب با رویکردهای دیگر ترکیب شده اند .علی رغم ظرفیت بالای این رویکردهای غالب در تحقیقات حسابداری بخش عمومی باید به کار گیری نظریات و تئوری های دیگری در تحقیقات حسابداری بخش عمومی به غنای این تحقیقات افزود .
  کلمات کلیدی : نظریه پردازی ، پاسخگویی ، مدیریت عمومی نوین ، نظریه انتقادی هابرماس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 506 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer