دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل مسئولیت اجتماعی سازمانی از نگاه اسلام بر میزان رضایت دانشجویان خارجی( مورد مطالعه :دانشگاه بین المملی امام خمینی (ره) قزوین ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل مسئولیت اجتماعی سازمانی از نگاه اسلام بر میزان رضایت دانشجویان خارجی( مورد مطالعه :دانشگاه بین المملی امام خمینی (ره) قزوین ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی عوامل مسئولیت اجتماعی سازمانی از نگاه اسلام بر میزان رضایت دانشجویان خارجی( مورد مطالعه :دانشگاه بین المملی امام خمینی (ره) قزوین )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی عوامل مسئولیت اجتماعی سازمانی از نگاه اسلام بر میزان رضایت دانشجویان خارجی( مورد مطالعه :دانشگاه بین المملی امام خمینی (ره) قزوین )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رغیب عزیزی ، محمد مهدی مظفری


  چکیده فارسی:

  یکی از راههایی که امروزه سازمانها از ان برای کسب اعتبار و ارزش دادن به خود استفاده می کنند ، داشتن مشروعیت و مقبولیت اسلامی است و بر همین اساس سازمانهایی امکان پیشرفت و شناخته شدن از نظر عموم را دارند که دارای مشروعیت یاشند . مشروعیت دینی و اسلامی یعنی رفتار سازمان بر اساس موازین اخلاقی اسلامی تنها راه کسب مشروعیت است. در این زمینه الگوهای بسیاری در چند سال اخیر در دنیا معرفی شده است که سازمانها با رعایت موازین انان سعی در به دست اوردن مشروعیت و مقبولیت در سطح جامعه می کنند . اما در دین اسلاماین موضوعات به کرات و به دفعات به عنوان رهنمودهای اساسی در قرام کریم و سخنان ائمه اطهار( علیهم السلام ) امده است که می تواند الگوی مناسبی برای سازمان های اسلامی باشد. در این پژوهش سعی بر ان داریم تا ضمن پرداختن به توضیحاتی پیرامون مسئولیت اجتماعی سازمانی و مشخصات بارز ان از دیدگاه اسلام به بررسی این مقوله در میان جامعه دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه امام خمینی ( ره ) بپردازیم . روش نمونه گیری خوشه ای تصادفی است بعد از انتخاب جامعه اماری برای تحلیل داده ها از پرسشنامه استفاده شده است . مجموعه تعداد 150 پرسشنامه مورد تحلیل اماری قرار گرفت که این تعداد پرسشنامه با توجه به محدودیت زمانی و نظر مشاورین اماری برای تحلیل این پژوهش کافی شناخته شد. حاصل تحقیقان نشان می دهد که رعایت مسئولیت ها توسط کارمندان دانشگاه ، میزان رضایت دانشجویان خارجی را افزایش داده و در نتیجه باعث جذب بیشتر انها به دانشگاه می شود .
  کلمات کلیدی : مسئولیت اجتماعی ، دیدگاه اسلام ، دانشگاه بین المللی قزوین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 1029 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer