دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر سرمایه اجتماعی بر امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر سرمایه اجتماعی بر امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • تاثیر سرمایه اجتماعی بر امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر سرمایه اجتماعی بر امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  معصومعلی معصومی ، مسعود پاداشی


  چکیده فارسی:

  سرمایه اجتماعی حلقه اتصال دهنده افراد در قالب نهادها،شبکه ها و تشکل های داوطلب است . توجه به نقش مهم سرمایه اجتماعی تاثیر مطلوب و کارسازی حتی بر رسمی ترین روابط نهادی و ساختارهایی مثل دولت ، رژیم سیاسی ، حاکمیت قانون ، سیستم قضایی و ازادی شهروندی خواهد داشت . امنیت ملی یکی از مهم ترین اصول حیات و اساسی ترین شاخصه و شاکله هر حکومت و نظام سیاسی به شمار می رود و در عین حال می توان ان را از ابتدایی ترین خواسته های انسانی هر حکومتی دانست با توجه به اهمیت سرمایه اجتماعی که ماهیتی پویا دارد و می تواند ایجاد اقتدار نماید . بنابراین هدف تحقیق حاضر بررسی تاثیر سرمایه اجتماعی بر امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران می باشد .
  روش بررسی: روش اجرای این پژوهش توصیفی _ تحلیلی است و به منظور گرداوری اطلاعات برای دستیابی به نتایج تحقیق از تکنیک فرا تحلیل از طریق مطالعه و فیش برداری از کتب، مقالت ، پژوهشهای نگارش یافته در موضوعات مرتبط استفاده شده است .
  یافته ها : یافته های پژوهش حاکی از ان است که هر چقدر سرمایه اجتماعی و مولفه های ان اعم از مشارکت اعتماد و انسجام اجتماعی تقویت یابد باعث ارتقای امنیت در سطح کشور می شود بنابراین سرمایه اجتماعی بر امنیت ملی تاثیر مستقیم می گذارد .
  بحث و نتیجه گیری : سرمایه اجتماعی در جامعه ای کارامد و شهروندان برای خویشتن مسئولیتی متصور شده و مطالبات خود را در راستای پیشرفت نظام ودر چهره منتقد دلسوز ارائه خواهند کرد . از این رو حصول به امنیت ملی می طلبد که دولت ها از امر اجتماعی غفلت نورزند و این توانمندی متضمن کاربست مقتضی و سرمایه اجتماعی است .
  کلمات کلیدی : سرمایه اجتماعی ،امنیت ملی ، مشارکت ، انسجام اجتماعی ، اعتماد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 407 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer