دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه چارچوب شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر موفقیت پروژه با رویکرد مدیریت دانش با استفاده از روش تصمیم گیری چند معیاره ( تاپسیس فازی)( مطالعه موردی : شرکت توربو کمپرسور سپاهان) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • ارائه چارچوب شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر موفقیت پروژه با رویکرد مدیریت دانش با استفاده از روش تصمیم گیری چند معیاره ( تاپسیس فازی)( مطالعه موردی : شرکت توربو کمپرسور سپاهان)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه چارچوب شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر موفقیت پروژه با رویکرد مدیریت دانش با استفاده از روش تصمیم گیری چند معیاره ( تاپسیس فازی)( مطالعه موردی : شرکت توربو کمپرسور سپاهان)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محسن نادی پور ، سید ابوالقاسم علوی


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف شناسایی و اولویت بندی عوامل موفقیت پروژه با رویکرد مدیریت دانش در شرکت کمپرسور سپاهان انجام شد .در این راستا در یک مطالعه توصیفی موردی و پیمایشی و با استفاده از ابزار پرسشنامه ، نظرات خبرگان از میان اساتید خبره و کارشناسان ، مهندسین و مدیریان و کارمندان خبره در زمینه موفقیت پروژه و مدیریت دانش اطلاعات جمع اوری شد .با استفاده از روش تحلیل عاملی عوامل کلیدی موفقیت پروژه و مدیریت دانش شناسایی و سپس با استفاده از روش همبستگی پیرسون به تحلیل همبستگی میان عوامل موفقیت پروژه و مدیریت دانش پرداخته شد .همچنین با استفاده از روش تاپسیس فازی عوامل موفقیت پروژه با رویکرد مدیریت دانش رتبه بندی گردید . نتایج بعد از تایید روایی محتوایی پژوهش نشان می دهد که استراتژی مدیریت دانش و زیر ساختها( بار عاملی0/908 ) اموزش منابع انسانس و فناوری اطلاعات( بار عاملی0/817 ) عاملهای اصلی در مدیریت دانش و تخمین بودجه و هزینه و مدیریت کیفیت ( بار عاملی0/918 ) شایستگی مدیر و توانمندی تیم ( بار عاملی0/919 )اطلاعات معتبر و به روز رسانی استراتژی ها ( بار عاملی0/824 ) قابلیت پیمانکاران و پاسخ گویی به نیازهای مشتریان( بار عاملی0/860 ) عامل های اصلی در موفقیت پروژه است . همچنین نتایج بدست امده با استفاده از روش تاپسیس فازی نشان داد که عوامل سیستم مدیریت کیفیت محصول ( میانگین وزنی4/65 ) تخمین واقعی زمان و بودجه پروژه ( میانگین وزنی4/56 ) وجود تیم پروژه شایسته و مهارت ، تجربه و تخصیص( میانگین وزنی4/42 ) از اهمیت بیشتری در شرکت کمپرسور سپاهان برخوردار است و توجه بیشتری را لازم دارند.
  کلمات کلیدی : موفقیت پروژه ، مدیریت دانش، تاپسیس فازی ، تحلیل عاملی ، کمپرسور سپاهان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 488 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer