دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:خوشه بندی مشتریان اینترنتی در محیط تجارت الکترونیک B2C با رویکرد داده کاوی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:خوشه بندی مشتریان اینترنتی در محیط تجارت الکترونیک B2C با رویکرد داده کاوی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • خوشه بندی مشتریان اینترنتی در محیط تجارت الکترونیک B2C با رویکرد داده کاوی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  خوشه بندی مشتریان اینترنتی در محیط تجارت الکترونیک B2C با رویکرد داده کاوی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رضا سلیمی بنی ، فریبا گرجی زاده ، حمید حسینی منش


  چکیده فارسی:

  با توجه به تحولات شتابنده عصر کنونی سازمان ها در صدد هستند که رابطه موفق و بلند مدتی با مشتریان خود برقرار کنند . اینترنت تاکنون تاثیر عمیق و زیادی روی بازار یابی داشته است از این جهت که امروزه مصرف کنندگان بیشتر به خرید اینترنتی روی می اورند زیرا احساس راحتی بیشتری می کنند. لذا نرخ رشد خریداینترنتی در حال افزایش است و بنابراین وب سایت ها در تلاش هستند مصرف کندگان را به بازدید و خرید از وب سایت خود تشویق کنند . از این رو برای مدیران وب سایت مهم است که بدانند چه فاکتورهایی روی روابط انها با مشتریان تاثیر می گذارد تا از این طریق بتوانند مزیت رقابتی پایدار کسب کنند . در این تحقیق مدلی به منظور خوشه بندی مشتریان و پیش بینی خوشه ی مشتریان جدید ارائه شده است . ابتتدا با استفاده از داده های خام فروشگاه اینترنتی متغیرهای مورد نظر بر مبنای مدل RFMسنجیده شده و سپس با استفاده از الگوریتم k میانگین به خوشه بندی انها پرداخته شده است. در نهایت با استفاده از شبکه عصبیRBF به پیش بینی خوشه ی مشتریان جدید پرداخته شد . نتایج تحقیق نشان می دهد که مدل پیشنهادی قادر است با دقت 93.4درصد به پیش بینی خوشه ی مشتریان جدید بپردازد .
  کلمات کلیدی : روابط خریدار - فروشنده ، خوشه بندی ، الگوریتمk میانگین ، شبکه عصبیRBF


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 644 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer