دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:دولت الکترونیک در توسعه استراتژیک ، خدمات الکترونیکی و فناوری ها - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:دولت الکترونیک در توسعه استراتژیک ، خدمات الکترونیکی و فناوری ها - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی آموزش الکترونیک
 • دولت الکترونیک در توسعه استراتژیک ، خدمات الکترونیکی و فناوری ها

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  دولت الکترونیک در توسعه استراتژیک ، خدمات الکترونیکی و فناوری ها


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رضا سلیمی بنی ، فریبا گرجی زاده ، حمید حسینی منش


  چکیده فارسی:

  توسعه سیستم های اطلاعاتی و دولت الکترونیک نیازمند مقدار زیادی منابع استراتژیک و مالی است که کشورهای در حال توسعه معمولا فاقد ان هستند . در مواجهه با چنین چالش هایی برخی از کشورها توسط اهدا کنندگان کمک های بین المللی پشتیبانی می شوند .بخش عمومی دولت در سالهای اخیر در تعداد قابل توجهی از کشورها موضوع ارزیابی مجدد کامل بوده است . مسائلی از قبیل همکاری درون سازمانی و نواوری مدیریتی در طول فرایند مدرنیزه کردن بتدریج در صف مقدم عمل و پژوهش قرار گرفت. به طور خاص تعدادی از کشورها اخیرا بخش های عمومی خود را پیرامون شبکه های کم و بیش رسمی و یا اشکال ترکیبی درون سازمانی بازسازی کردند که اغلب توسط یک مجموعه نظارتی هدایت می شود و توسط توافق نامه همکاری کنترل می شود . منابع موجود در روابط درون سازمانی در بخش عمومی همراه با توسعه این قبیل توافق نامه های همکاری و اشکال نواورانه سازمانی تکاملی می یابند.
  کلمات کلیدی : دولت الکترونیک ، کمک های بین المللی ،معیار سنجش ، پایه نویسی ، عدم پایایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 363 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-الکترونیک
موضوعات
footer