دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی مدل تاثیر فرهنگ سازمانی ( مدل کویین ) بر مدریت دانش با روش معادلات ساختاری - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • طراحی مدل تاثیر فرهنگ سازمانی ( مدل کویین ) بر مدریت دانش با روش معادلات ساختاری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  طراحی مدل تاثیر فرهنگ سازمانی ( مدل کویین ) بر مدریت دانش با روش معادلات ساختاری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سعید فیلسوفیان


  چکیده فارسی:

  مدیریت دانش یکی از مهم ترین راه های بهبود بخشیدن به شرایط سازمان است که با توجه به فرهنگ سازمانی به طور موفقیت امیز در سازمان اجرا می گردد. دانش موجود در سازمان یک امر انسانی است و تابعی از فرهنگ کارکنان سازمانی می باشد .بنابراین سازمانها باید برای اجرای موفقیت مدیریت دانش، فرهنگ متناسب با ان را ایجاد نموده و بر اساس ان عمل نمایند . در این تحقیق نسبت به بررسی ارتباط میان فرایندهای مدیریت دانش شامل خلق ، دسترسی ، انتشار و بکارگیری دانش و اجزای فرهنگ سازمانی شامل فرهنگ گروهی ، فرهنگ ویژه سالاری ، فرهنگ بازاری ، فرهنگ سلسله مراتبی اقدام شده است .روش پژوهش از لحاظ هدف کاربردی و از لحاظ روش گرداوری اطلاعات توصیفی - پیمایشی است و ابزار گرداوری اطلاعات پرسشنانه می باشد که بر اساس رویکرد حداقل مربعات جزئی به کمک نرم افزار smart-plsالگو سازی شده W است . جامعه اماری شامل 12 نفر از خبرگان و اساتید اشنا به حوزه مدیریت دانش و رهبری می باشند .نتایج تحقیق حاکی از ان است که فرهنگ سازمانی تاثیر مثبت و معناداری بر مدیریت دانش دارد .
  کلمات کلیدی : مدیریت دانش ،فرهنگ سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 8
  حجم فایل: 325 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer