دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تجربی صادراتی و یادگیری اگاهانه بر عملکرد صادرات شرکت های کوچک و متوسط ( مطالعه موردی : شرکت های صادراتی فرش در شهر تهران ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تجربی صادراتی و یادگیری اگاهانه بر عملکرد صادرات شرکت های کوچک و متوسط ( مطالعه موردی : شرکت های صادراتی فرش در شهر تهران ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر تجربی صادراتی و یادگیری اگاهانه بر عملکرد صادرات شرکت های کوچک و متوسط ( مطالعه موردی : شرکت های صادراتی فرش در شهر تهران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر تجربی صادراتی و یادگیری اگاهانه بر عملکرد صادرات شرکت های کوچک و متوسط ( مطالعه موردی : شرکت های صادراتی فرش در شهر تهران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عقیق عبدالوهاب نیا ، شادان وهاب زاده


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر به بررسی تاثیر تجربه صادراتی و یادگیری اگاهانه بر عملکرد صادرات شرکت های صادراتی فرش در شهر تهران می پردازد .روش تحقیق مورد استفاده از نوع توصیفی و پیمایشی می باشد .همچنین جامعه اماری این پژوهش را کلیه مدیران (مدیران ، بازار یابی ،فروش ، تولید و ...) در شرکت های صادر کننده فرش تشکیل می دهد. حجم نمونه با استفاده از فرمول کوکران 2020 نفر تعیین گردید و روش نمونه گیری پژوهش حاضر تصادفی ساده می باشد. داده های تحقیق با روش کتابخانه ای و میدانی گرداوری شده و ابزار مورد استفاده پرسشنامه بوده است. پایایی پرسش نامه ها با استفاده از الفای کرونباخ 0.870 و روایی ابزار با روش محتوایی مورد تایید قرار گرفته اند. اطلاعات تحقیق به کمک نرم افزار لیزرل و با استفاده از ازمون های اماری ، توصیفی و استنباطی مورد تحلیل و تجزیه قرار گرفت .نتایج این تحقیق حاکی از ان است که تجربه صادراتی بر یادگیری در بازار خارجی و یادگیری اگاهانه ( سنجیده ) بر یادگیری در بازار خارجی تاثیر مثبت و معناداری داشته اند . همچنین نتایج نشان می دهد تاثیر یادگیری در بازار خارجی بر عملکرد صادراتی ظرفیت جذب بر یادگیری در بازار خارجی مثبت بوده است .با این حال تاثیر یادگیری در بازار خارجی بر عملکرد صادراتی رد شده است .به علاوه نتایج فرضیه میانجی نشان میدهد تعهد به یادگیری بر رابطه یادگیری اگاهانه ( سنجیده ) و یادگیری در بازار خارجی تاثیر مثبت داشته است .
  کلمات کلیدی : تجربه صادراتی ، یادگیری اگاهانه ( سنجیده )، یادگیری در بازار خارجی ، عملکرد صادراتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 627 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer