دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تئوری بازی ها ، حسابرسی و ارزیابی سرمایه گذاری در سهام - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تئوری بازی ها ، حسابرسی و ارزیابی سرمایه گذاری در سهام - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • تئوری بازی ها ، حسابرسی و ارزیابی سرمایه گذاری در سهام

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تئوری بازی ها ، حسابرسی و ارزیابی سرمایه گذاری در سهام


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  زهرا مومنی لندی ،عبدالرضا محسنی


  چکیده فارسی:

  تئوری بازی در طول دو دهه گذشته به صورت روزافزون پاسخ گوی مشکلات عملی مهم در اقتصاد ، سازمان صنعتی، استراتژی کسب و کار ، امور مالی، حسابداری ، طراحی بازار و بازار یابی شامل تجزیه و تحلیل ضد ترویج ، سیاست پولی، و بازسازی شرکت بوده است . در محیط پر از چالش دنیای امروز بنگاه های اقتصادی به شدت در رقابت با یکدیگر میباشند و نمی توان تنها با استفاده از روش های تصمیم گیری سنتی در شرایط اطمینان ، ریسک و عدم اطمینان برای مواجهه با رقبای داخلی و خارجی ، تصمیمات صحیحی را اتخاذ نمود و لذا شناخت فنون نوین در شرایط تعارض برای مقابله با رقبا بیش از پیش احساس می گردد. استفاده از این قبیل فنون در حسابرسی ها توسط حسابرسان و تصمیم گیری های مدیران و همچنین به سرمایه گذاران در ارزیابی اقتصادی سرمایه گذاری در سهام و مدیریت ریسک کمک نموده و سرمایه گذار را در تصمیم گیری بهتر کمک می کند .با توجه به این که سرمایه گذاری در کشورهای در حال توسعه به علت وجود متغیرهای فراوان و ناشناخته با مخاطرات بسیار زیادی مواجه است و رقبای فراوانی نیز در ان حضور دارند، شناخت روش هایی مانند تئوری بازیها و بکارگیری ان برای موفقیت در مواجهه با رقبای متعدد در بازارهای کنونی لازم و ضروری به نظر می اید . یکی از نظریه های جدیدی از اخیرا از علوم پایه وارد علوم انسانی شده و با ارائه تکنیک های متفاوت مدلسازی ، کمک های عمده ای به پیشرفت زمینه های مختلف علمی کرده ، تئوری بازی ها می باشد .این نظریه با ترسیم مدل هایی از شرایط استراتژیک و تجزیه و تحلیل تصمیمات و تعاملات درون ان امکان مطالعه روابط سازمان با عوامل درونی و برونی را در جهت کسب نتیجه بهینه فراهم می کند.
  کلمات کلیدی : تئوری بازیها ؛ تصمیمات استراتژیک ، مدیریت استراتژیک ،حسابداری مدیریت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 435 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer