دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:شناسایی و اولویت بندی معیارهای ارزیابی تامین کنندگان با استفاده از تکنیک تصمیم گیری بهترین - بدترین فازی ( مطالعه موردی ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • شناسایی و اولویت بندی معیارهای ارزیابی تامین کنندگان با استفاده از تکنیک تصمیم گیری بهترین - بدترین فازی ( مطالعه موردی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  شناسایی و اولویت بندی معیارهای ارزیابی تامین کنندگان با استفاده از تکنیک تصمیم گیری بهترین - بدترین فازی ( مطالعه موردی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  کاظم عسکری فر ، زهره عربی ، علیرضا علاقه بند


  چکیده فارسی:

  با توجه به اهمیت ارزیابی تامین کنندگان این مطالعه با هدف شناسایی و اولویت بندی معیارهای موثر بر ارزیابی و انتخاب تامین کنندگان در یک واحد تولیدی انجام شده است .از منظر روش شناسی از نوع کاربردی امیخته اکتشافی و مقطعی است که در ان از مدل تصمیم گیری بهترین بدترین فازی جهت اولویت بندی استفاده شده است . جامعه اماری این مطالعه کلیه مدیران و کارشناسان مرتبط با حوزه تدارکات شرکت بوده که همه افراد در مطالعه شرکت داده شده اند . در گام اول بر اساس مطالعات پیشین همه معیارها شناسایی و سپس با استفاده از مصاحبه تکمیل شد .سپس در مرحله دوم با جمع اوری نظرات خبرگان در خصوص میزان اهمیت بهترین معیار نسبت به سایر عوامل و همچنین اهمیت معیارها نسبت به ضعیفترین معیار ارزیابی ، اولویت بندی نهایی انجام شد . یافته ها نشان می دهد که در بین 21 معیار شناسایی شده به ترتیب قیمت ، کیفیت و داشتن استانداردهای تولید ، تکنولوژی فنی تامین کننده ، ظرفیت و توان مالی ، فاصله ( موقعیت جغرافیایی ) تعهد به تحویل به موقع و ارتباطات تامین کننده بیشترین اولویت را دارند .
  کلمات کلیدی : ارزیابی تامین کننده ، تکنیک بهترین- بدترین ، فازی ،تولید


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 640 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer