دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر اصلاح استاندارد های حسابداری بر قیمت گذاری حسابرسی در ایران - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • بررسی تاثیر اصلاح استاندارد های حسابداری بر قیمت گذاری حسابرسی در ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر اصلاح استاندارد های حسابداری بر قیمت گذاری حسابرسی در ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مصطفی کلاه مالها ، دکتر حمید نجفعلی


  چکیده فارسی:

  این پژوهش بر اصلاح استانداردهای حسابداری در ایران در سال 1392 تمرکز دارد و تاثیر ان بر تعادل قیمت گذاری در بازار حسابرسی بررسی می کند . ما دریافتیم که تمرکز بازار حسابرسی و احتمال صدور نظرات اصلاح ممیزی ، به طور قابل توجهی تغییر نخواهد کرد اما هزینه های حسابرسی پس از تصویب استانداردهای حسابداری جدید در ایران به طور قابل توجهی افزایش می یابد .تجزیه و تحلیل عمیق تر نشان می دهد که (1)اجرای اسانداردهای حسابداری جدید ایران مبتنی برCAS)IFRS ها با ریسک بازار مواجه شده توسط شرکت های فهرست شده را افزایش داده است و در نتیجه حسابرسان با ریسک حسابرسی مواجهند که این مساله باعث افزایش در هزینه های ممیزی می گردد و (2) درجه افزایش در هزینه های حسابرسی به طور مثبت به تفاوت تبدیل شده بین سود خالص با توجه بهCAS قدیمی قبل از سال 1392و CASجدید بعد از سال 1392 مربوط می شود . بنابراین ما نتیجه گیری می کنیم که این اصطلاحات تاثیر قابل توجهی در قیمت گذاری ممیزی در ایران دارد .
  کلمات کلیدی : تغییرات استاندارد حسابداری ، ریسک حسابداری ، ساختار صنعت ، قیمت حسابرسی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 470 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer