دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل و نقش وفاداری برند در افزایش فروش - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی عوامل و نقش وفاداری برند در افزایش فروش - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • بررسی عوامل و نقش وفاداری برند در افزایش فروش

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی عوامل و نقش وفاداری برند در افزایش فروش


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شیرین امیر شاه کرمی ، مراد کردی


  چکیده فارسی:

  یکی از مهم ترین موضوعات علم بازار یابی مقوله رفتار مصرف کننده است . فرهنگ مصرف کننده در سالهای اخیر به تدریج به سمت یکی از قدرتمندترین عناصر و عاملی موثر در شکل دادن به افراد و جوامع گسترش پیدا کرده است .از منظر استراتژی بازار یابی درک الگوهای خرید برندهای مختلف از سوی مصرف کنندگان بسیار مهم است و یکی از اهداف بازاریابان در مطالعه رفتار و یادگیری مصرف کننده گان تشویق انها به وفادار بودن به برند ( نام و نشان تجاری ) است . یافته های تحقیقات انجام شده نشان می دهد که عوامل زمینه ای بیشترین و قوی ترین تاثیر را بر روی معیارهای وفاداری به برند دارند و پس از ان بیشترین تاثیر را بر روی فرایند افزایش خرید دارند.همچنین یافته های تحقیقات نشان می دهد که عوامل زمینه ای تاثیر چندانی بر تغییر دادن برند ندارند .دیگر یافته های تحقیقات نشان میدهد که معیارهای وفاداری به برند نسبت به معیارهای تغییر دادن برند بر روی فرایند افزایش فروش تاثیر بیشتری دارند .ابتکار و ارزشمندی این مطالعه در این است که دانش خاصی را در هم برای مدیران و برای محققین از طریق مفهوم ساختن و سپس بررسی تجربی نتایج تصمیم خرید وفاداری به برند و تغییر دادن با توجه به عوامل زمینه ای فراهم می اورد.
  کلمات کلیدی : وفاداری ، برند ، افزایش فروش ،بازار یابی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 499 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer