دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر قابلیت های یادگیری و هزینه و توسعه بر عملکرد شرکت با نقش جهت گیری فناوری و پویایی های محیطی ( مطالعه موردی : ایران خودرو) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • بررسی تاثیر قابلیت های یادگیری و هزینه و توسعه بر عملکرد شرکت با نقش جهت گیری فناوری و پویایی های محیطی ( مطالعه موردی : ایران خودرو)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر قابلیت های یادگیری و هزینه و توسعه بر عملکرد شرکت با نقش جهت گیری فناوری و پویایی های محیطی ( مطالعه موردی : ایران خودرو)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شیرین امیر شاه کرمی، علیرضا بزرگزاده


  چکیده فارسی:

  این پژوهش به بررسی تاثیر قابلیت های یادگیری و هزینه و توسعه بر عملکرد شرکت با نقش میانجی جهت گیری فناوری و نقش تعدیلی پویایی های محیطی پرداخته است .این پژوهش از نظر هدف از نوع کاربردی و از حیث جمع اوری داده ها از نوع توصیفی پیمایشی است . داده های تحقیق از طریق پرسشنامه جمع اوری شد .جامعه اماری تحقیق کارکنان ایران خودرو است . حجم نمونه 384 نفر با استفاده از فرمول کوکران براورده شد .با توجه به پیش بینی عدم بازگشت تعدادی از پرسشنامه ها ، تعداد 400 پرسشنامه به صورت حضوری توزیع شد که از این تعداد نیز 20 پرسشنامه ناقص وغیر قابل استفاده بود .برای ازمون فرضیه ها از مدل سازی معادلات ساختاری و از نرم افزارهای spss و PLS استفاده به عمل امد . نتایج پژوهش نشان داد که قابلیت یادگیری و قابلیت تحقیق توسعه بر عملکرد شرکت تاثیر مثبت و معنادار دارند . نقش میانجی جهت گیری فناوری بر رابطه بین قابلیت یادگیری و قابلیت تحقیق توسعه بر عملکرد شرکت نیز تایید شد . نقش تعدیلی پویایی رقبا بر رابطه بین جهت گیری فناوری و عملکرد شرکت مورد تایید قرار گرفت . اما نقش تعدیلی پویایی مشتری بر این رابطه رد شده است .
  کلمات کلیدی : قابلیت یادگیری ، قابلیت هزینه و توسعه ، پویایی محیط ، جهت گیری تکنولوژیک ، عملکرد شرکت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 584 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer