دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر رفتار شهروندی سازمانی بر کیفیت زندگی کاری از طریق رفتار سازمانی مثبت گرا - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر رفتار شهروندی سازمانی بر کیفیت زندگی کاری از طریق رفتار سازمانی مثبت گرا - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • تاثیر رفتار شهروندی سازمانی بر کیفیت زندگی کاری از طریق رفتار سازمانی مثبت گرا

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر رفتار شهروندی سازمانی بر کیفیت زندگی کاری از طریق رفتار سازمانی مثبت گرا


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رضا فدائی کیوانی ،شاهین ساده


  چکیده فارسی:

  در طی سالهای اخیر برنامه های کیفیت زندگی کاری نقش اساسی و مهمی در افزایش بهره وری نیروی انسانی و در نتیجه کارایی و اثر بخشی سازمان ها و شرکت های بزرگ بر عهده داشته است .هدف از اجرای این تحقیق حاضر پاسخ به این سوال کلیدی است که ایا رفتار شهروندی سازمانی می تواند از طریق رفتار سازمانی مثبت گرا بر کیفیت زندگی کاری تاثیر بگذارد یا خیر ؟ جامعه اماری این تحقیق متشکل از کارکنان بانک اقتصاد نوین و بانک تجارت شهرستان رشت به ترتیب به تعداد 60 و 150 نفر بوده و نمونه ان بر اساس جدول مورگان به ترتیب شامل 52 و 108 نفر از این کارکنان می باشد که به روش غیر احتمالی در دسترس انتخاب شدند . به منظور جمع اوری داده های مورد نیاز از پرسش نامه استاندارد استفاده شد که از نظر روایی و پایایی مورد تایید قرار گرفت .در تجزیه و تحلیل داده ها با توجه به نرمال بودن متغیرها از مدلسازی معادلات ساختاری و نرم افزارهای Lisrel8.54 وSPSS20 استفاده شد .نتایج این تحقیق نشان داد که رفتار شهروندی سازمانی بر رفتار سازمانی مثبت گرا ،و رفتار سازمانی مثبت گرا بر کیفیت زندگی کاری کارکنان این دو بانک تاثیر مثبت دارد .
  کلمات کلیدی : رفتار شهروندی سازمان ، کیفیت زندگی کاری ، رفتار سازمانی مثبت گرا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 341 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer