دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه چارچوبی جهت مشارکت نواورانه بخش دولتی - خصوصی برای حمایت از توسعه شهر هوشمند - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه چارچوبی جهت مشارکت نواورانه بخش دولتی - خصوصی برای حمایت از توسعه شهر هوشمند - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارائه چارچوبی جهت مشارکت نواورانه بخش دولتی - خصوصی برای حمایت از توسعه شهر هوشمند

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه چارچوبی جهت مشارکت نواورانه بخش دولتی - خصوصی برای حمایت از توسعه شهر هوشمند


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد امین ترابی ،سعید جعفری ،ارکیده حامدی ،مجید ارتین


  چکیده فارسی:

  شهر هوشمند موضوعی است که در چند سال اخیر به دلیل منافع و مزایای بیشماری که در اجرای ان برای جوامع در حال توسعه و توسعه یافته به وجود می اورد .مورد توجه به اهمیت بسیاری قرار گرفته است .در این پژوهش به منظور توسعه شهرهای هوشمند بر اساس قراردادهای مشارکتی بخش دولتی با بخش خصوصی، مدل و الگویی پیشنهاد گردیده است تا در نهایت موجب اثر بخشی توسعه هوشمند شود .جامعه اماری این پژوهش سازمان شهرداری همدان انتخاب شده است که از بین انان 61 نفر به صورت تصادفی به عنوان نمونه انتخاب گردیدند .همچنین برای ازمون فرضیات از روش ازمون همبستگی اسپیرمن استفاده شد .در اخر فرضیات این تحقیق پذیرفته شد که نشان از اثر بخشی مدل ارائه شده در توسعه شهر هوشمند است .
  کلمات کلیدی : شهر هوشمند ، مشارکت عمومی -خصوصی ،چهارچوب


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 538 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer