دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تامین مالی بر رابطه کیفیت گزارشگری مالی و کارگری سرمایه گذاری - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر تامین مالی بر رابطه کیفیت گزارشگری مالی و کارگری سرمایه گذاری - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت مالی
 • بررسی تاثیر تامین مالی بر رابطه کیفیت گزارشگری مالی و کارگری سرمایه گذاری

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر تامین مالی بر رابطه کیفیت گزارشگری مالی و کارگری سرمایه گذاری


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد رضا فتحی ، محمد حسن ملکی ، زینب ناصری ،مرتضی کولیوند


  چکیده فارسی:

  گزارش های مالی یکی از منابع اطلاعاتی در دسترس بازارهای سرمایه است که انتظار می رود نقش موثری در توسعه سرمایه گذاری و افزایش کارایی ان ایفا نماید .هدف از پژوهش بررسی اثر تامین مالی ( از طریق اورده نقدی سهام داران و مطالبات) بر رابطه کیفیت گزارشگری مالی و کارایی سرمایه گذاری می باشد . جامعه اماری این پژوهش شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بوده که در این پژوهش روش " داده های پانلی " جهت ازمون فرضیه های مطرح شده 114 شرکت طی دوره 1388 تا 1392 استفاده شده است .در پژوهش حاضر برای اندازه گیری کیفیت گزارشگری مالی از اقلام تعهدی و برای کارایی سرمایه گذاری در شرکت ها از مدل مبتنی بر فرصت های رشد استفاده شده که در نهایت تامین مالی از طریق اورده نقدی سهام داران و مطالبات به عنوان متغیر مجازی وارد مدل رگرسیونی شد .نتایج حاصل از این پژوهش نشان می دهد که کیفیت گزارشگری مالی شرکت هایی که تامین مالی انها از طریق اورده نقدی سهام داران و مطالبات بوده با کارایی سرمایه گذاری در سطح اطمینان 95 درصد ارتباط معنادار و منفی وجود دارد .همچنین بین کیفیت گزارشگری مالی و کارایی سرمایه گذاری در سطح اطمینان 95 درصد ارتباط معنادار و مثبتی وجود دارد .
  کلمات کلیدی : تامین مالی، گزارشگری مالی ،کارایی سرمایه گذاری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 695 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-مالی
موضوعات
footer