دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزش اگاهی مشتریان بانک های خصوصی از برند (مطالعه موردی بانک اینده ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزش اگاهی مشتریان بانک های خصوصی از برند (مطالعه موردی بانک اینده ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • ارزش اگاهی مشتریان بانک های خصوصی از برند (مطالعه موردی بانک اینده )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزش اگاهی مشتریان بانک های خصوصی از برند (مطالعه موردی بانک اینده )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه سلیمانی، دکتر محمد حسین یکتایی


  چکیده فارسی:

  اهمیت این مفهوم در صنعت بانکداری ایران با ورود بانک های خصوصی به عرصه ی بانکداری ایران نیز نمایان شده است . بنابراین ایجاد برند برای بانک های ایرانی جزء اولویت های استراتژیک محسوب می گردد. هدف این تحقیق بررسی رابطه بین تصور از وضعیت عناصر معنابخش برند و جایگاه برند در ذهن مخاطبان است . در این رابطه وضعیت اگاهی از برند و تصویر برند در ذهن مخاطبان مورد بررسی قرار گرفته ، تصورات انها در رابطه با عملکرد و توان تصویر سازی عناصر معنابخش برند سنجیده شده و رابطه همبستگی و علی بین این دو بعد با یکدیگر تعیین شده است . تحقیق حاضر از نظر هدف کاربردی بوده و بر اساس روش گرداوری داده ها تحقیق توصیفی و از نظر روش تجزیه و تحلیل داده ها از نوع همبستگی و معادلات ساختاری محسوب می گردد. به این منظور بر اساس نمونه گیری خوشه ای به صورت تصادفی نمونه ای معدل 313 نفر اتخاذ شده است .نتایج حاصل نشان داد که بین همه متغیرها رابطه همبستگی مثبت و معنادار وجود دارد. الته بین تصور از توان تصویر سازی و اگاهی از برند رابطه کمتر است . همچنین متغیر تصور از عملکرد عناصر معنابخش برند می تواند به عنوان برند علتی بر شناخت از برند مخاطبان به حساب اید .اما تصور از توان تصویر سازی عناصر معنابخش برند توانائی برقراری رابطه علی با شناخت برند ندارد .
  کلمات کلیدی : ارزش ویژه برند مبتنی بر مشتری ، مدیریت استراتژیک برند ، شناخت برند ، معنای برند ، عناصر معنابخش برند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 607 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer