دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین هوش هیجانی و رفتار کار افرینانه دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی سنندج - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین هوش هیجانی و رفتار کار افرینانه دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی سنندج - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی روانشناسی عمومی
 • بررسی رابطه بین هوش هیجانی و رفتار کار افرینانه دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی سنندج

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین هوش هیجانی و رفتار کار افرینانه دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی سنندج


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ، جلال رضایی ، چنور سراج الدینی، محسن اعظمی


  چکیده فارسی:

  این تحقیق با هدف بررسی رابطه بین هوش هیجانی و رفتار کار افرینانه دانشجویان انجام شده است . این تحقیق در زمره تحقیقات کاربردی است و از نظر گرداوری اطلاعات از نوع توصیفی و از نظر ارتباط بین متغیرها از نوع همبستگی می باشد .جامعه اماری پژوهش حاضر شامل کلیه دانشجویان رشته مهندسی صنایع دانشگاه ازاد اسلامی واحد سنندج می باشد که تعداد انها 220 نفر بود و از نظر نمونه گیری تصادفی ساده استفاده شد و تعداد 140 نفر از دانشجویان انتخاب گردید.برای جمع اوری داده های پژوهشی از پرسشنامه استاندارد هوش هیجانی گلمن و پرسشنامه استاندارد رفتار کارافرینانه لینان و چن استفاده شد .با توجه به تحلیل داده های جمع اوری شده نتایج بدست امده نشان داد که بین هوش هیجانی و ابعاد ان ( خود اگاهی ، خود تنظیمی ، خود انگیزیشی ، همدلی و مهارت های اجتماعی ) و رفتار کارافرینانه رابطه مستقیم معناداری دارد .از این رو به طور کلی می توان نتیجه گرفت که مدیران با بالا بردن روحیه کارکنان و ایجاد و مستحکم کردن پیوندهای شغلی و شخصی و انگیزه کار در انها زمینه اجرای موثر برنامه ها و تحقق هدف را فراهم می سازند و موجب پیشرفت فعالیت های سازمانی شوند .کارافرینانی که هوش هیجانی بالایی دارند .یعنی کسانی که احساس های خود را به خوبی شناخته و هدایت می کنند .احساسهای دیگران را نیز درک کرده و هدفمند با ان برخورد می کنند همچنین در ادراره ی بازار متمایز بوده و کارافرینانی موفقتر هستند.
  کلمات کلیدی : هوش هیجانی ، رفتار کارافرینانه ، دانشگاه ازاد اسلامی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 578 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer