دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر مولفه های جو سازمانی بامیانجی گری سیستم بازار گرا بر تعهد سازمانی کارکنان(مورد مطالعه : شعبات بانک مسکن شهر تهران ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر مولفه های جو سازمانی بامیانجی گری سیستم بازار گرا بر تعهد سازمانی کارکنان(مورد مطالعه : شعبات بانک مسکن شهر تهران ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر مولفه های جو سازمانی بامیانجی گری سیستم بازار گرا بر تعهد سازمانی کارکنان(مورد مطالعه : شعبات بانک مسکن شهر تهران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر مولفه های جو سازمانی بامیانجی گری سیستم بازار گرا بر تعهد سازمانی کارکنان(مورد مطالعه : شعبات بانک مسکن شهر تهران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد رضا امیر هاشمی ، فرشته لطفی زاده


  چکیده فارسی:

  اهمیت محیط های اجتماعی کار در سازمان ها از موضوع های مورد توجه علوم رفتاری و اجتماعی است . تحقیقات درباره جو سازمانی با رویکردهای متفاوتی صورت گرفته و در نتیجه در مفهوم پردازش جو سازمانی به اجزا و روابط متقابل گوناگونی تاکید شده است .روی هم رفته مفهوم جو با گذشت زمان به جای اینکه وضوح و صراحت بیشتری پیدا کند . به ابهام گراییده است بنابراین شگفت انگیز نیست که در سالیان اخیر این مفهوم تحت الشعاع مفهوم فرهنگ سازمانی قرار گرفته است . در این بین بانکها در پی اهداف سازمانی خود به دنبال یافتن بهترین و موفق ترین راه برای افزایش عملکرد و استفاده مطلوب از عامل استراتژیک خود بوده و سعی در ازاد سازی انرژی های نهفته در ان در جهت اهداف اهداف و مقاصد سازمانی می باشد . هدف ما در این پژوهش بررسی مولفه های جو سازمانی با میانجی گری سیستم بازار گرا بر تعهد سازمانی کارکنان را شامل می گردد . تحقیق حاضر از حیث هدف کاربردی واز نوع علی بوده و از روش توصیفی و پیمایشی انجام گرفته است . جامعه اماری این پژوهش کارمندان بانک مسکن شعب شرق تهران می باشند که در مجموع 416 نفر می باشد و طبق فرمول کوکران تعداد نمونه اماری 200 نفر انتخاب شدند .جمع اوری داده ها نیز با استفاده از پرسشنامه استاندار انجام گرفت که از طریق نمونه گیری تصادفی ساده افراد نمونه انتخاب و پرسشنامه بین انها به نسبت برابر توزیع گردید . در این پژوهش برای حصول اطمینان از روایی تحقیق از نظر خواهی از اساتید استفاده شد و برای پایایی از روش الفای کرونباخ که مقدار. /76 بدست امد استفاده شد . همچنین برای تجزیه و تحلیل داده ها از امارهای توصیفی و استنباطی استفاده شده است و کلیه تجزیه و تحلیل های اماری با استفاده از نرم افزار اس پی اس اس انجام گرفته است .نتایج حاصل از این پژوهش و با توجه به ازمون فرضیه ها نشان داد که متغیر مشارکت کارکنان از طریق سیستم بازار گرا تاثیر معناداری بر تعهد سازمانی کارکنان دارد .همچنین متغیر انگیزه کارکنان از طریق سیستم بازار گرا نیز بر تعهد سازمانی کارکنان تاثیر معناداری داشت و سیستم بازار گرا هم تاثیر مثبت و معناداری بر تعهد سازمانی کارکنان داشت .
  کلمات کلیدی : جو سازمانی ، سیستم بازار گرا ، تعهد سازمانی ، مشارکت مدیریتی کارکنان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 35
  حجم فایل: 664 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer