دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعالی فرهنگ سازمانی با هدف ارتقای شیوه های ارتباطی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعالی فرهنگ سازمانی با هدف ارتقای شیوه های ارتباطی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • تعالی فرهنگ سازمانی با هدف ارتقای شیوه های ارتباطی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تعالی فرهنگ سازمانی با هدف ارتقای شیوه های ارتباطی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رامین تفنگ ساز


  چکیده فارسی:

  امروزه برای ایجاد انگیزه ، رفتارهای مطلوب دستیابی به اهداف سازمانی ، افزایش بهره وری نیروی انسانی و در نهایت نیل به تعالی فرهنگ سازمانی ، مدیران سطوح بالای سازمان از راهبردهای نوین و کارامد استفاده می کنند .یکی از این راهبردها ارتقای شیوه های ارتباطی از طریق ایجاد فرهنگ سازمانی مطلوب است . مطالعات برخی از متفکران ارتباطات سازمانی در سال های اخیر حاکی از ان است که بسیای از مسائل و مشکلات حاکم بر سازمان از بافت نادرست ارتباطی و رفتاری و بی توجهی به ظرایف رفتاری و ارتباطی سازمان بوده است . اگر مدیران بر این امور واقف بودند چه بسا با اثر بخشی بهتر و بیشتر کارهای مربوط به خود را انجام می دادند . تعالی فرهنگ سازمانی بسیار مهم و در عین حال حصول به ان مستلزم برنامه ریزی و مدیریت مناسب می باشد . تحقیق حاضر برای شناخت این مسیر از طریق ایجاد فرهنگ سازمانی متناسب با استانداردها و شاخص های تعالی سازمانی صورت گرفته است ک منجر به شناسایی نقاط قوت و ضعف شاخصه های فرهنگ سازمانی گردیده است که زمینه ساز گامی مهم جهت ارتقای شیوه های ارتباطی خواهد بود و با اذعان به اهمیت ارتباطات در سازمان به بررسی و تبیین فرهنگ سازمانی به عنوان یکی از عوامل موثر در عملکرد ارتباطی سازمان می پردازد .
  کلمات کلیدی : فرهنگ ، فرهنگ سازمانی، ارتباطات سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 468 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer