دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر فناوری اطلاعات بر چابکی سازمانی مبتنی بر توانمند سازی نیروی انسانی ( مطالعه موردی :شرکت توزیع برق اذربایجان غربی ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر فناوری اطلاعات بر چابکی سازمانی مبتنی بر توانمند سازی نیروی انسانی ( مطالعه موردی :شرکت توزیع برق اذربایجان غربی ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • تاثیر فناوری اطلاعات بر چابکی سازمانی مبتنی بر توانمند سازی نیروی انسانی ( مطالعه موردی :شرکت توزیع برق اذربایجان غربی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر فناوری اطلاعات بر چابکی سازمانی مبتنی بر توانمند سازی نیروی انسانی ( مطالعه موردی :شرکت توزیع برق اذربایجان غربی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  جهانگیر پروینی کهنه شهری ، مرتضی شکر زاده


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف تعیین تاثیر فناوری اطلاعات بر چابکی سازمانی مبتنی بر توانمند سازی نیروی انسانی ( مطالعه موردی :شرکت توزیع برق اذربایجان غربی ) انجام گرفته است .جامعه اماری تحقیق پرسنل شرکت توزیع نیروی برق استان اذربایجان غربی به تعداد1800 نفر می باشند .نمونه اماری طبق روش تصادفی ساده 318 نفر می باشد . بررسی نتایج حاصل از امار توصیفی ، ازمون رگرسیون نشان داد که متغیرهای سخت افزار و نرم افزار ، مغز افزار و اینترنت بر چابکی سازمانی مبتنی بر توانمند سازی کارکنان تاثیر دارد و بهبود هر یک از متغیرهای ذکر شده موجب بهبود چابکی سازمانی می شود اما متغیر سیستم عامل بر چابکی سازمان در شرکت توزیع برق استان اذربایجان غربی تاثیری ندارد .
  کلمات کلیدی :چابکی سازمانی ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ،توانمند سازی نیروی انسانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 528 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer