دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:درامدی بر تضاد حرفه ای - سازمانی ( نقش دو گانه تعهد حرفه ای و سازمانی ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:درامدی بر تضاد حرفه ای - سازمانی ( نقش دو گانه تعهد حرفه ای و سازمانی ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • درامدی بر تضاد حرفه ای - سازمانی ( نقش دو گانه تعهد حرفه ای و سازمانی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  درامدی بر تضاد حرفه ای - سازمانی ( نقش دو گانه تعهد حرفه ای و سازمانی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  رحمان افروشه ، فرشاد شمس الدینی


  چکیده فارسی:

  این پژوهش با هدف بررسی تضاد دو گانه تعهد سازمانی و تعهد حرفه ای و با تکیه بر روش کتابخانه ای - اسنادی انجام گردید . در ابتدا مفاهیم تعهد حرفه ای و سازمانی در ادبیات موضوع تشریح و دیدگاه های ناظر بر رابطه میان تعهد حرفه ای سازمانی مورد توجه قرار داده شد که دیدگاه های حاصل مشتمل بر دو مدل رابطه تعارض و سازگاری این دو نوع تعهد یافت گردید .احتمال ایجاد تعارض در تعهد افراد به سازمان و حرفه برای اولین بار توسط «گولدنر(1957)» مطرح شد . او بیان کرد که کارکنان حرفه ای به جای وفاداری به سازمان به یک مرجع برون سازمانی یعنی گروه حرفه ای خود وفادار می شوند . در مقابل کارکنان دارای دانش و توانایی محدود به سازماند متعهد بوده و دارای یک گروه مرجع داخلی هستند .گولدنر خاطر نشان کرد که گسترده اندیشان ( حرفه ای ها ) بر خلاف محدود بینان در یک سازمان نمی مانند و در تکاپو هستند. از طرفی بات و رابرتس (1994) مدعی شدند که وقوع همزمان سطوح بالای تعهد حرفه ای و سازمانی می تواند برای سازمان خوشایند باشند و به صورت ساز و کاری «معتدل ساز » نسبت به یکدیگر عمل کنند .برای مثال تعهد حرفه ای بالا می تواند برخی ناکارامدهای تعهد بالای سازمانی ( مثل پدیده انسان سازمان ) را جذب و تعدیل کند . در نهایت اما ان چه اهمیت دارد این است که چنین تضادی مدیریت شده و به حداقل ممکن برسد و سازمان ها استراتژی هایی را مد نظر قرار دهند که افراد علاوه بر حرفه به اهداف سازمانی نیز متعهد و وفادار بوده و تخصص خود را در تحقق انها به کار گیرند .
  کلمات کلیدی : تعهد سازمانی ، تعهد حرفه ای ، تضاد حرفه ای - سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 431 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer